تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گلکسی زد فولد لایت سامسونگ با قیمت پایینتر عازم هند است

گلکسی زد فولد لایت سامسونگ با قیمت پایینتر

از مدت‌ها پیش شایعه شده است كه سامسونگ خط تولید گوشی‌های تاشو خود را با ساخت یگ گوشی تاشو مقرون به صرفه می‌خواهد گسترش دهد. همین چند روز پیش بود که با صدور گواهینامه Wi-Fi روبرو شدیم که وجود گوشی هوشمند جدید قابل تاشو از سامسونگ را تأیید کرد. شماره مدل این دستگاه همانطور که در سند تأیید شده است، SM-F415F بود.

فعلاً این دستگاه را گلکسی زد فولد لایت (Galaxy Z Fold Lite) صدا خواهیم کرد، اگرچه این نام از نظر ما فقط یک فرض است. شایعه شده است که این دستگاه دارای شماره مدل SM-F415F است که البته درست به نظر می‌رسد، زیرا در الگوی نامگذاری سامسونگ، اولین حرف “F” مخفف “تاشو” است و پایین بودن اندازه ی عددی هم نشان می‌دهد که این گوشی تاشو، دستگاهی سطح پایین نسبت به گلکسی فولد اصلی و گلکسی زد فولد 2 است.

این شماره مدل اکنون در بین صفحات پشتیبانی وب‌سایت رسمی سامسونگ برای هند مشاهده شده است. اما هنوز هیچ جزئیاتی در مورد این گوشی هوشمند وجود ندارد. این لیست همچنین این واقعیت را تأیید می‌کند که فولد لایت در شبه قاره هند راه اندازی خواهد شد.

گلکسی زد فولد لایت سامسونگ با قیمت پایینتر عازم هند است

در شایعات قبلی گفته شده بود که این مدل با اسنپدراگون 865 عرضه می‌شود، اما اتصال 5G و لایه Ultra Thin Glass یا همان شیشه فوق‌العاده نازک را از دست می‌دهد. احتمالاً کاهش‌های زیادی در مشخصصات این دستگاه وجود خواهد داشت، زیرا شکایات گذشته راجع به قیمت بالای دستگاه‌های تاشو بسیار بالا گرفته بود و ممکن است این دستگاه اولین گوشی تاشو میان‌رده باشد. انتظار داریم که گلکسی زد فولد لایت در گزینه‌های رنگی مشکی و بنفش ظاهر شود.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.