تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گلکسی زد فولد 3 زد فولد S و زد فولد لایت در حال ساخت

گلکسی زد فولد 3، زد فولد S و زد فولد لایت

بنابر شایعات سامسونگ ممکن است که تصمیم گرفته باشد تا سه مدل گوشی هوشمند تاشو را در آینده‌ای نزدیک منتشر کند. این سه‌ گوشی تاشو هوشمند شامل گلکسی زد فولد S یا (Galaxy Z Fold Sگلکسی زد فولد لایت (Galaxy Z Fold Lite) و گلکسی زد فولد 3 یا (Galaxy Z Fold 3) است. این خبر طبق ادعای یک فرد نزدیک که از جزئیات بسیار مطلع است منتشر شده ولی باید با احتیاط با این دست از شایعات برخورد کرد. اگرچه منبع این مطلب یکی از اولین گزارش‌های وجود نسخه اصلی گلکسی فولد 5G در سال گذشته را خبر داد.

در طراحی گلکسی زد فولد لایت، ظاهراً بر خلاف شیشه فوق العاده نازک (UTG) به کار رفته در گلکسی زد فولد 3، از نوعی پلاستیک به نام پلی آمید بی رنگ (CPI) به کار خواهد رفت. در گلکسی زد فولد 3 احتمال پشتیبانی از قلم S Pen وجود دارد. به این معنی که یک دیجیتالیزه کننده در زیر صفحه نمایش تاشو خود دارد. دیجیتایزرها نسبتاً قابل خم شدن هستند، اما ارائه‌ی یکی از پرچم‌دارهای تاشو با این مشخصات احتمالاً منجر به تولید یکی از گرانترین گوشی‌های هوشمند سامسونگ که تا کنون ساخته شده است، می‌شود.

سرانجام، ظاهراً گلکسی زد فولد S قابلیت خم شدن به سمت داخل و خارج را دارد.

چه تعداد گوشی تاشو در سال زیاد است؟

طبق اخبار منتشر شده در قبل و شایعاتی که در مورد این دستگاه به گوش رسیده بود، سامسونگ قصد دارد تا گلکسی زد فولد لایت 2021 را با قیمتی زیر 1,000 دلار بفروشد. احتمالا استفاده از بدنه‌ای پلاستیکی یا همان CPI راهی برای کم کردن قیمت این دستگاه باشد. به عنوان یک یادآوری، گلکسی فولد 2019 برای دستیابی به ظاهری تاشو، از بدنه‌ی پلاستیکی CPI بهره می‌‌برد، اما متعاقبا گلکسی زد فلیپ و گلکسی زد فولد 2 هر دو به شیشه فوق العاده نازک یا همان UTG روی آوردند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.