تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

گلکسی زد فولد 3 شاید با سه نمایشگر، نمایشگر جدید در لولا!

گلکسی زد فولد 3 شاید با سه نمایشگر

گلکسی زد فولد 3 ممکن است از سه نمایشگر مجزا برخوردار باشد، زیرا به نظر می رسد سامسونگ در نظر دارد صفحه نمایش دیگری، حتی کوچکتر، به طراحی جدید مورد استفاده برای گلکسی زد فولد 2 اضافه کند. در اوایل این ماه، این شرکت سرانجام حق ثبت اختراعی را که یک سال و نیم پیش برای ثبت آن اقدام کرده بود، به دست آورد. یک گوشی Galaxy Z Fold 3 با یک نمایشگر در قسمت لولای دستگاه. اسنادی که توسط رسانه هلندی LetsGoDigital نشان داده شده است، به طور خاص صفحه نمایش در لولا را به عنوان یک صفحه LED توصیف می‌کند.

نوع فناوری نمایشی که برای این مفهوم در نظر گرفته شده است، به نظر می رسد که حول کارایی باتری باشد.

گلکسی زد فولد 3 شاید با سه نمایشگر همراه باشد

 

galaxy z fold 3 hideaway hinge 888x1024 1 - گلکسی زد فولد 3 شاید با سه نمایشگر، نمایشگر جدید در لولا!

 

آیا این مرحله تغییر حالت Edge Display است؟

نوار LED در قسمت پشت لولا گوشی، وقتی که گلکسی زد فولد 3 از حالت تاشو خارج می گردد، ناپدید می شود و از نظر عملکرد عملی، حق ثبت اختراع سامسونگ کم و بیش نمونه دیگری از Edge Display را برای جدا شدن از صفحه اصلی دستگاه توصیف می کند.

با این حال، در زمان نوشتن این مطلب احساس می شود که این طرح جدید ممکن است که فقط محدود به دستگاه های تاشو باشد، چون که هنوز مشخص نیست که این طرح چگونه بر روی سری نوت و سری گلکسی S قرار است پیاده سازی شود، اما هنوز هم یک ویژگی بسیار جالب به حساب می‌آید. این نوار LED همچنین نشان می دهد که رنگ ها امکان عوض شدن دارند که یک امر کاملا بدیهی است.

اکنون واضح است که این فقط یک رندر از دستگاه تاشو جدید سامسونگ Galaxy Z Fold 3 است. اما با استفاده از اطلاعاتی که در مستندات سامسونگ ارائه شده، ساخته شده است. گلکسی زد فولد 3 اولین دستگاهی است که از این ویژگی برخوردار است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.