تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

گلکسی فولد 2 شاید فقط در نوع 5G

گلکسی فولد 2

گفته می شود سامسونگ در ماه آگوست چندین گوشی هوشمند رده بالا از جمله گلکسی فولد 2 و گلکسی نوت 20 را رونمایی خواهد کرد. برخی از ویژگی‌های این گوشی‌های هوشمند از قبل فاش شده اند. اکنون، گزارشی جدید از کره جنوبی منتشر شده است که سامسونگ قصد دارد روی تولید نسخه‌های 5G  گوشی‌های هوشمند رده بالا در سراسر جهان تمرکز کند.

در این گزارش جدید آمده است که سامسونگ تنها نسخه‌های 5G گلکسی نوت 20 و گلکسی فولد 2 را در سراسر جهان عرضه خواهد کرد. با این حال، ما وجود نوع LTE گلکسی نوت 20 را قبلا متوجه شده ایم و این شرکت در حال توسعه‌ی سیستم‌‌عامل برای این دستگاه است. با این حال، ما نتوانسته ایم هیچ گونه اطلاعاتی راجع به نوع LTE از گلکسی فولد 2 کشف کنیم. بنابراین ممکن است که نسل بعدی گلکسی فولد فقط بتواند در نسخه 5G راه اندازی شود.

طبق گزارش‌ها، سامسونگ قصد دارد که همچنان به عنوان رتبه‌ی اول در صنعت 5G گوشی‌های هوشمند باقی بماند تا بتواند جایگاه برتر خود را در بخش فعلی گوشی‌های هوشمند جهانی حفظ کند. غول فناوری کره جنوبی بزرگترین برند هوشمند جهان از سال 2011 بوده است. پیش بینی می‌شود که فروش گوشی‌های هوشمند 5G با رشد 20٪ و در مجموع به 200 میلیون دستگاه برسد.

سامسونگ در سه ماه نخست سال 2020، 8.3 میلیون گوشی هوشمند 5G را فروخته است، در حالی که هوآوی موفق شد حدود 8 میلیون دستگاه ازگوشی‌های هوشمند 5G را بفروشد. با این حال، انتظار می‌رود شرکت اپل چهار مدل آیفون 12 را به بازار عرضه کند و همه آنها از اتصال 5G برخوردار باشند. هنوز می‌توان دید که چگونه سامسونگ با گوشی‌های هوشمند آینده اپل را مقابله می‌کند. این شرکت کره جنوبی نیز در ماه آگوست گلکسی زد فلیپ 5G را به بازار عرضه خواهد کرد.

این را هم بخوانید :

گلکسی فولد لایت سامسونگ ممکن است امسال وارد بازار نشود

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.