تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

سری گلکسی نوت 20 سامسونگ به روزرسانی اندروید 11 را دریافت میکند

گلکسی نوت 20 سامسونگ اندروید 11

سیستم عامل اندروید 11 با رابط کاربری One UI 3.0، در سری گلکسی نوت 20 سامسونگ به زودی منتشر می شود. اولین عرضه One UI 3.0 بتا منحصراً با سری گلکسی S20 آغاز شد، اما قرار است با سری نوت 20 تغییر کند.

اگر صاحب یکی از گوشی های سری گلکسی نوت 20 سامسونگ هستید، خوشحال شوید! نسخه بتا عمومی One UI 3.0 در کمترین زمان شروع به کار خواهد کرد.

 

note 20 one ui 1 - سری گلکسی نوت 20 سامسونگ به روزرسانی اندروید 11 را دریافت میکند

 

گلکسی نوت 20 سامسونگ

رابط کاربری One UI 3.0 با اضافه کردن چند ویژگی و ایجاد برخی تغییرات در رابط کاربری، تجربه One UI 2.5 را بهبود می بخشد.

برخی از این پیشرفت ها، شامل سیستم ناوبری حرکتی اصلاح شده است. همچنین یک ویژگی جالب و جذاب جدید “از سرگیری در هنگام بوت” وجود دارد که اجازه می دهد تا برای یک تجربه یکپارچه تر، به آخرین برنامه استفاده شده پس از راه اندازی مجدد بازگردید.

 

one ui beta - سری گلکسی نوت 20 سامسونگ به روزرسانی اندروید 11 را دریافت میکند

 

اصلاحات رابط کاربر شامل جذب جدیدترین ویژگی های اندروید مانند یک بخش اختصاصی برای مکالمات و پخش کننده رسانه، در One UI است.

سایر تنظیمات بصری شامل صفحه اصلی، تنظیمات سریع، صفحه قفل و تغییرات AOD است.

در مورد بحث بروزرسانی بتا برای سری گلکسی نوت 20، سامسونگ در انجمن رسمی خود اعلام کرد که عرضه One UI 3.0 beta به زودی اعلام می شود.

 

one ui beta1 - سری گلکسی نوت 20 سامسونگ به روزرسانی اندروید 11 را دریافت میکند

 

به روز رسانی سیستم عامل اندروید 11

متن فوق از یک انجمن کره ای ترجمه شده است. با این حال این بدان معنا نیست که بروزرسانی نسخه بتا One UI 3.0 در سری گلکسی نوت 20، فقط به کره محدود می شود. احتمال قوی پس از عرضه برای کشور کره، شاهد این بروزرسانی و به تدریج در مناطق دیگر خواهیم بود.

 

galaxy s20 highlights1 - سری گلکسی نوت 20 سامسونگ به روزرسانی اندروید 11 را دریافت میکند

 

با توجه به انتشار نسخه بتا عمومی One UI 3.0 در سری گلکسی S20 ،کره باید این بروزرسانی را در کنار ایالات متحده دریافت کند.

با سرعت توسعه ای که برای سیستم عامل اندروید 11 مشاهده کرده ایم، انتظار می رود به زودی شاهد عرضه رسمی One UI 3.0 برای برخی از دستگاه ها باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.