تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

دوربین گلکسی نوت 20 اولترا 5G در آزمایش DxOMark امتیاز 121 را کسب کرد

دوربین گلکسی نوت 20 اولترا 5G

همان طور که وعده داده شده بود آزمایش DxOMark نتایج بررسی دوربین گلکسی نوت 20 اولترا 5G را منتشر کرد. بر اساس این آزمون Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G امتیاز 121 را کسب کرد. به این ترتیب این گوشی پایین تر از مدل گلکسی اس 20 اولترا قرار گرفت.

دوربین گلکسی نوت 20 5G برای عکس ها امتیاز 130 را کسب کرد. بر اساس ادعای DxOMark این گوشی در عکسبرداری دارای قابلیت هایی مشابه Samsung Galaxy S20 Ultra است. این آزمایش قابلیت هایی نظیر رنگ زنده، فوکوس خودکار سریع و نوردهی بسیار دقیق را در آخرین مدل سری نوت تحسین میکند.

دوربین گلکسی نوت 20 اولترا 5G

 

gsmarena 001 2 - دوربین گلکسی نوت 20 اولترا 5G در آزمایش DxOMark امتیاز 121 را کسب کرد
DxOMark Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

 

با توجه به آزمایش لنز تله دوربین Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G در برد طولانی عملکرد خوبی دارد. این لنز میتواند جزئیات خوبی را هم در داخل و هم در فضای خارج ضبط کند. لنز تله این دوربین در معرض رنگ و نور نیز مورد ستایش قرار میگیرد. در عکس های میان برد اما تعداد زیادی از مصنوعات قابل مشاهده نیست. بنابراین با از دست رفتن شدید بافت و جزئیات در قسمت خارجی مواجه خواهیم بود.

لنز فوق عریض دوربین گلکسی نوت 20 اولترا 5G نیز عملکرد مناسب دارد. با این وجود که از زاویه دید کم تری نسبت به شیائومی می 10 اولترا استفاده میکند. حالت پرتره این دوربین از نقاط قوت آن به شمار می آید. بر اساس آزمایش DxOMark عمق میدان بسیار زیاد است و کیفیت بوکه نیز بسیار مناسب است. البته که در بعضی شرایط این عملکرد با ضعف روبه رو میشود و برآورد عمق آن به اندازه اس 20 اولترا نیست.

 

gsmarena 002 - دوربین گلکسی نوت 20 اولترا 5G در آزمایش DxOMark امتیاز 121 را کسب کرد

 

آزمایش DxOMark دوربین Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G در فیلمبرداری با امتیاز 101 برای این گوشی پرچمدار به پایان رسید. این آزمایش در حالت 4K و 30fps انجام شده است. این گوشی در نور کم شبیه سازی شده (20 لوکس) و نور روشن(1000 لوکس) فیلم های روشن و متناقضی ضبط میکند. با این حال نسبت به می 10 اولترا و اس 20 اولترا در شرایط نور کم بین 5 تا 20 لوکس فیلم های تاریک تری را ضبط میکند.

همچنین امتیاز گلکسی Note 20 Ultra در فیلمبرداری در نور شدید با توجه به سطح جزئیات بالاست. فوکوس خودکار و سیستم ثبت کننده عملکردی عالی دارند. برخی از مشکلات البته در زمینه تمرکز وجود دارد که DxOMark میگوید در بخش عکسبرداری نیز این ایرادات دیده میشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.