تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

گلکسی S20 اولین دستگاه اندروید 11 با رابط کاربری One UI 3.0

گلکسی S20 اولین دستگاه با اندروید 11

امروز سامسونگ خط مشی بروزرسانی سه ساله گوشی‌های هوشمند خود را تأیید کرد. وعده پشتیبانی همه جانبه پس از فروش بیش از دو سال، چیزی بود که تنها اپل تاکنون ارائه داده بود. در درجه اول این امر به این خاطر است که کمپانی اپل تنها شرکت گوشی‌های هوشمند روی کره زمین است که حتی سال‌ها پس از فروش اصلی یعنی دستگاه‌های خود، درآمد قابل توجهی کسب می‌کند. در حالی که فروشگاه سامسونگ نمی‌تواند با قدرت اقتصادی فروشگاه اپل رقابت کند. شرکت سامسونگ هنوز هم متعهد شده است که پشتیبانی نرم افزار را افزایش دهد. به همین علت وعده سه سال بروزرسانی سیستم‌عامل برای بسیاری از گوشی‌های هوشمند خود را که از سال 2019 به بعد منتشر شده است را داده است.

تقریباً همانطور که انتظار داشتیم، امروز سامسونگ نه تنها تأیید کرده است که اندروید 11 مبتنی بر رابط کاربری One UI 3.0 در اواخر سال به صف گلکسی S20 خواهد رسید، بلکه این وعده را داده است که این بروزرسانی های نرم افزاری برای بسیاری از گوشی‌های محبوب میان‌رده عرضه خواهد شد. این بروزرسانی‌ها برای مدل‌های گلکسی A71 و A51 در تنظیمات LTE و 5G و همچنین گلکسی A90 5G سال گذشته منتشر خواهد شد.

در این بین، اندروید 11 مبتنی بر One UI 3.0 وجود دارد که در حال حاضر به سرعت رو به توسعه است و پاییز امسال برای گلکسی S20، گلکسی S20 پلاس و گلکسی S20 اولترا 5G وارد بازار خواهد شد. همانطور که انتظار می‌رفت، سامسونگ امروز نیز تأیید کرد که هر دو خانواده گلکسی تب S6 و گلکسی تب S7 به ارزش سه سال بروزرسانی‌های مهم سیستم‌عامل را دریافت خواهند کرد، درست مانند هر گوشی هوشمند رده بالایی که از این بروزرسانی بی نصیب نخواهد ماند. این امر باید شامل نسخه آینده گلکسی Fan S20 نیز باشد. گلکسی نوت 20، گلکسی S10 و همه‌ی دستگاه‌های تاشو این شرکت این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد. احتمالا اندکی پس از گلکسی S20 و در اوایل سال 2021.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.