تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

گلکسی S20 پلاس با اندروید 11 و نسخه جدید مرورگر اینترنت سامسونگ

گلکسی S20 پلاس با اندروید 11 و نسخه جدید مرورگر اینترنت سامسونگ

برنامه‌ دقیق شرکت سامسونگ برای ارائه اندروید 11 به گوشی‌های هوشمند فعلاً مشخص نیست و هنوز معلوم نیست که چه دستگاهی در چه تاریخی این بروزرسانی را دریافت خواهد کرد. همانطور که قبلا هم گفتیم سری گلکسی S20 جزو اولین دستگاه‌هایی خواهند بود که این آپدیت را دریافت می‌کنند. اولین سرنخ‌هایی که نشان می‌داد سامسونگ شروع به تولید اندروید 11 برای سری گلکسی S20 کرده است، در ماه ژوئیه مشخص شد. در حالی كه در اوایل ماه جاری گلکسی S20 پلاس نیز در یک بنچمارک آنلاین با اندروید 11 مشاهده شد. نسخه سیستم‌عامل در حال توسعه است، در اینجا اما گلکسی S20 پلاس را که اندروید 11 را اجرا می‌کند اخیرا در HTML5t بنچمارک شده است.

علاوه بر نسخه جدید سیستم‌عامل اندروید، معیار HTML همچنین نشان داد که گلکسی S20 پلاس در تست مرورگر اینترنت سامسونگ 13.0 را اجرا می‌کند. این نسخه هنوز برای عموم منتشر نشده است، زیرا مرورگر اینترنت سامسونگ این هفته اخیراً به نسخه 12.1.2.5 رسیده است. ما نمی‌دانیم که نسخه 13.0 چه چیز جدیدی را به ارمغان می‌آورد، اما به هر صورت، گلکسی S20 پلاس که با اجرای این ترکیب سیستم‌عامل و نرم افزار مورد آزمایش قرار گرفت، 469 امتیاز از حداکثر 555 در HTML5test کسب کرد.

گلکسی S20 پلاس با اندروید 11 و نسخه جدید مرورگر اینترنت سامسونگ

سامسونگ هیچ اطلاعی در مورد اینکه چه زمانی ممکن است نسخه بتا بازتر اندروید 11 را به دارندگان گلکسی S20 ارائه می‌دهد، اعلام نکرده است، البته به یاد داریم که رابط کاربری One UI 3.0 مبتنی بر اندروید 11 در اوایل این ماه وارد مرحله قبل از بتا شد، که به تعداد کمی از متقاضیان در کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا اجازه می‌دهد که آن را دریافت کنند. اما اگر گذشته به ما می ‌وید اولین نسخه بتا عمومی اندروید 11 باید در ماه اکتبر یا در سری گلکسی S20 قرار بگیرد.

Galaxy S20 Plus Android 11 HTML - گلکسی S20 پلاس با اندروید 11 و نسخه جدید مرورگر اینترنت سامسونگ

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. […] گلکسی S20 پلاس با اندروید 11 و نسخه جدید مرورگر اینترنت سا… […]

  2. […] گلکسی S20 پلاس با ان&#… […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.