تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

گوشی آیفون 12 مینی مدل 5.4 اینچی سری پرچمدار جدید اپل است

گوشی آیفون 12 مینی

چند وقت پیش شرکت اپل با برگزاری رویداد Time Flies محصولات جدید خود را از جمله آیپد و آیپد ایر جدید و سری جدید اپل واچ را رسما معرفی کرد. اما در این مراسم هیچ خبری راجه به گوشی جدید آیفون منتشر نشد. به تازگی اما اخبار و شایعاتی به گوشی میرسد که حاکی از آن است گوشی آیفون 12 مینی همان مدل 5.4 سری پرچمدار آینده اپل خواهد بود.

گزارش های زیادی مبنی بر عدم ارائه سری آیفون 12 در رویداد ماه سپتامبر اپل شنیده میشد و به این ترتیب پیش بینی میشود در اکتبر شاهد رونمایی از این گوشی ها باشیم. گوشی هایی که گفته میشود در چهار مدل مختلف و با صفحه نمایش های متفاوت به بازار معرفی خواهند شد. تا به امروز اعلام رسمی ای مبنی بر نام بازاریابی این گوشی ها وجود نداشته اما به نظر میرسد گوشی آیفون 12 مینی کوچک ترین گوشی میان این مدل ها باشد.

کاربری در توییتر با نام کاربری duanrui1205 تصویری را در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته است که برچسب های مخصوص موارد سیلیکونی خانواده آیفون 12 را به نمایش میگذارد. این برچسب های بسته بندی قاب، نام هر چهار گوشی جدید آیفون را مشخص میکند.

گوشی آیفون 12 مینی

 

Eiuq4NiVgAAhRIo - گوشی آیفون 12 مینی مدل 5.4 اینچی سری پرچمدار جدید اپل است

 

 

بنابر اطلاعاتی که در مورد سری پرچمدار آینده اپل مطرح شده است میدانیم که چهار مدل جدید با سه اندازه متفاوت صفحه نمایش به بازار خواهند آمد، نمایشگرهای 5.4 اینچی، 6.1 اینچی و 6.7 اینچی. همچنین شناخته شده است که نسخه متوسط شامل یک آیفون 12 پایه و یک مدل گران قیمت است.

مطابق با اطلاعات به دست آمده این چهار مدل آیفون با نام های گوشی آیفون 12 مینی – 5.4 اینچی، آیفون 12 – 6.1 اینچی، آیفون 12 پرو – 6.1 اینچی و آیفون 12 پرو مکس – 6.7 اینچی خواهند بود. همان طور که مشاهده میکنید کوچک ترین مدل این خانواده مدل مینی نامیده خواهد شد. به هر انتظار میرود 13 اکتبر شاهد رونمایی رسمی از جدیدترین پرچمدار اپل باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.