تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گوشی جدید ریلمی با رابط کاربری Realme UI 2.0 در ماه اکتبر وارد بازار میشود

گوشی جدید ریلمی

شرکت چینی ریلمی در زمان رونمایی از سری Realme Narzo 20 در کشور هند از Realme UI 2.0 که در واقع نسخه دست کاری شده Oppo ColorOS 11 میباشد به صورت رسمی رونمایی کرد. به تازگی اما خبرهای تازه ای درباره این رابط کاربری سفارشی به دست ما رسیده که گویا قرار است در ماه اکتبر و همراه با گوشی جدید ریلمی به بازار عرضه شود.

اخیرا رئیس بازاریابی جهانی شرکت ریلمی پوستری را در Weibo به اشتراک گذاشته است که تایید میکند Realme UI 2.0 در ماه اکتبر راه اندازی خواهد شد. این شرکت ادعا میکند که رابط کاربری جدید قصد دارد یک تجربه بازی بی نقص و روان را ارائه دهد.

رابط کاربری Realme UI 2.0

به علاوه تایید شده است که گوشی جدید ریلمی نیز ماه آینده همراه رابط کاربری مورد بحث به بازار عرضه خواهد شد. چینی ها به نظر میرسد که آماده این اتفاق هستند چرا که میگویند سهام کافی برای تامین تقاضا را در اختیار دارند. البته هنوز اطلاعاتی در مورد گوشی بعدی ریلمی که با این سیستم عامل ارائه خواهد شد در دست نیست اما پیش بینی میشود این دستگاه مربوط به سری Realme Q باشد.

رابط کاربری جدید ریلمی علاوه بر ارائه ویژگی ها و قابلیت های تازه، بر روی بهبود عملکرد و کارآیی جنبه های امنیتی و حریم خصوصی متمرکز شده است و ویژگی های بیشتری را مربوط به شخص سازی های خلاقانه در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد.

ریلمی ثبت نام را برای پذیرندگان اولیه رابط کاربری Realme UI 2.0 آغاز کرده است اما در حال حاضر این ثبت نام به کاربرانی محدود میشود که از گوشی های هوشمند مدل ریلمی X50 Pro 5G استفاده میکنند و پس از ثبت نام برخی از افراد برای استفاده از رابط کاربری جدید توسط شرکت انتخاب خواهند شد.

ریلمی اعلام کرده است که دسترسی زود هنگام(بتا بسته) برای ریلمی ایکس 50 پرو 5G از 24 سپتامبر میسر است و برای نسخه پایدار یا بتای باز باید تا پایان ماه اکتبر منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.