تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گوشی جدید شیائومی با اسم رمز Gauguin به دوربین 108 مگاپیکسلی مجهز خواهد بود

گوشی جدید شیائومی Gauguin

در ماه ژوئیه سال جاری میلادی بود که اخباری مبنی بر کارکردن شرکت شیائومی روی دو گوشی جدید با اسامی Gauguin و Gauguin Pro شنیده میشد. به تازگی اما خبرهای تازه ای به گوش میرسد که مدل پایه این سری با شماره مدل M2007J17C مشاهده شده است.

بنابر اخباری که در فضای مجازی منتشر شده است گوشی جدید شیائومی یعنی Gauguin از یک دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی بهره میبرد و به این ترتیب میتوان آن را ارزان ترین گوشی بازار جهانی اسمارت فون ها با دوربینی بالاتر از 100 مگاپیکسل دانست.

گوشی جدید شیائومی Gauguin

اخباری که راجع به قیمت ارزان این گوشی جدید به گوشی میرسد ممکن است آن را در دسته محصولات ردمی قرار دهد. اگر این اتفاق بیفتد باید شاهد اولین گوشی Redmi باشیم که با دوربینی بالاتر از 100 مگاپیکسل تولید و ارائه شده است. در حال حاضر گوشی های شیائومی Mi 10 و Mi 10 Pro و Mi CC9 Pro هستند که از سنسور 100 مگاپیکسلی استفاده میکنند. این سنسور به طور مشترک توسط دو شرکت سامسونگ و شیائومی ساخته شده است. سنسور استفاده شده در این گوشی ها مساح1/1.33 اینچی دارد و در مناطق حساس به نور یک سنسور 48 مگاپیکسلی کامل است. در واقع هرچه اندازه سنسور بزرگتر باشد، منطقه حساس به نور بزرگتر است و فوتون های بیشتری گرفته میشود و در نتیجه عملکرد حساسیت به نور بهتر است و اثر تصویربرداری نیز بهبود میابد.

اگر گوشی جدید شیائومی مربوط به Redmi باشد احتمالا سری Redmi Note 10 خواهد بود. این سری از گوشی های ردمی که پیش بینی میشود در روزهای آینده شاهد رونمایی از آن ها باشیم احتمالا در دو مدل Remi Note 10 و Redmi Note 10 Pro به بازار خواهند آمد. مدل جدیدی از گوشی های ردمی با شماره مدل M2007J22C موفق شده گواهینامه شبکه را دریافت کند. با توجه به این شماره مدل پیش بینی میکنیم که مدل M2007J17C که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم ممکن است ردمی نوت 10 پرو باشد. به هر حال برای مشخص شدن اخبار دقیق باید تا زمان رونمایی از این محصولات که پیش بینی میشود در اکتبر انجام میشود منتظر ماند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.