تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

گوشی سونی اکسپریا 1 مارک 3 اوایل سال آینده میلادی به بازار می آید

سونی اکسپریا 1 مارک 3

روزهای گذشته شاهد رونمایی رسمی گوشی پرچمدار سونی اکسپریا 5 مارک 2 بودیم. سونی سعی کرد تا توجه افرادی که قبلا بخش گوشی های هوشمند این شرکت را فراموش کرده بودند جلب کند. اخیرا اما اطلاعاتی به دست آمده که ژاپنی ها در حال کار روی گوشی جدید دیگری هستند. این گوشی جدید سونی اکسپریا 1 مارک 3 نام دارد که پیش بینی میشود اوایل سال 2021 میلادی به بازار عرضه شود.

گوشی پرچمدار سونی اکسپریا 1 مارک 3 در احتمالا سه ماهه اول سال آینده میلادی رونمایی خواهد شد. ژاپنی ها با ارائه پرچمداری جدید میخواهند نام خود را در بازار اسمارت فون ها سر زبان ها بیاندازند. البته هنوز اطلاعات زیادی از پرچمدار جدید سونی منتشر نشده است. به تازگی اما یک فرد ژاپنی که با سونی روابط نزدیکی دارد اطلاعات محدودی را منتشر کرده است.

سونی اکسپریا 1 مارک 3

بر این اساس نشریه ژاپنی AndroidNext اظهارات این شخص معتمد را در مورد SONY XPERIA 1 III بازتاب داده است. این شخص مدعی شده گوشی جدید سونی از نظر دوربین و نمایشگر با ارتقا قابل توجهی همراه خواهد بود. با این حال اما هیچ اطلاعاتی در مورد دوربین این اسمارت فون ارائه نداده است.

بنابر اطلاعات به دست آمده صفحه نمایش سونی اکسپریا 1 مارک 3 حدود 15٪ روشنایی بالاتری ارائه میدهد. این مقایسه نسبت به آخرین پرچمدار سونی اکسپریا 5 مارک 2 انجام شده است. همچنین نمایشگر گوشی جدید به احتمال زیاد از نرخ نوسازی بالاتری استفاده میکند. خبرهایی مبنی بر این وجود دارد که این نمایشگر از رزولوشن 4K برخوردار است. البته هنوز این اطلاعات به صورت رسمی تایید و اعلام نشده است.

به علاوه انتظار میرود در ماژول دوربین اصلی Sony Xperia 1 III نیز شاهد پیشرفت و تغییراتی قابل توجه باشیم. احتمالا در دوربین سلفی این دستگاه نیز شاهد بهبود عملکرد خواهیم بود. به طوری که در نور کم اندازه دیافراگم افزایش پیدا کند.

به هرحال این اطلاعات از یک نشریه معتبر به دست ما رسیده است. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر از گوشی جدید سونی اما به نظر میرسد باید منتظر روزهای آینده بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.