تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

لنوو A8 با تراشه هلیو P22 و 4 گیگابایت رم در گیکبنچ

گوشی لنوو A8

به نظر می رسد که لنوو در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند میانرده جدید است که با نام لنوو A8 لقب گرفته است. این دستگاه قبلاً در مراجع صدور گواهینامه متعددی مشاهده شده است که شامل NBTC ، IMDA و TUV Rheinland است. اکنون لنوو A8 با شماره مدل L10041 در بانک اطلاعاتی گیکبنچ ظاهر شده است.حضور گوشی جدید لنوو در لیست این گواهینامه برخی از مشخصات آن را برای ما مشخص ساخته است.

طبق این لیست، لنوو A8 به برای پردازش داده های خود از پردازنده هشت هسته ای هلیو پی 22 بهره میبرد. حافظه رم این دستگاه 4 گیگابایت در نظر گرفته شده است و به صورت پیش فرض با سیست عامل اندروید ده به بازار عرضه خواهد شد. تراشه هلیو پی 22 استفاده شده در این گوشی جدید در آزمایشات بنچمارک گیکبنچ حاضر شده است. در گیک بنچ، این دستگاه در آزمون تک هسته ای 157 و در آزمون چند هسته ای امتیاز 803 را کسب کرده است.

گواهینامه TUV Rheinland نشان می‌دهد که برای منبع تغذیه گوشی جدید لنوو یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی در نظر گرفته شده است که با استفاده از فناوری شارژ 10 واتی شارژ میشود. گواهینامه NBTC تایلند برای دستگاه ، اتصال 4G را تأیید می کند. در هر صورت اما هنوز خبر رسمی ای درمورد این گوشی جدید اعلام نشده است ولی حضور این دستگاه در گواهینامه های مختلف این احتمال را به وجود می آورد که روزهای آینده شاهد رونمایی رسمی آن در تیک ست باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.