تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

طراحی گوشی هوآوی میت ایکس 2 شاید شبیه گلکسی زد فولد 2 باشد

گوشی هوآوی میت ایکس 2

شرکت چینی هوآوی یکی از معدود تولید کنندگان گوشی های هوشمند است که گوشی های تاشو اختصاصی خود را وارد بازار اسمارت فون ها کرده است. این شرکت پیش از این Mate X و Mate Xs را به بازار معرفی کرده است که هر دو از نمایشگرهای تاشو به بیرون استفاده میکنند. به تازگی اما پتنت تازه ای نشان میدهد که هوآوی میت ایکس 2 که نسل بعدی گوشی های تاشو هوآوی خواهد بود، ممکن است با نمایشگری تاشو مشابه گلکسی زد فولد 2 سامسونگ ارائه شود.

مطابق با گزارش LetsGoDigital شرکت هوآوی حق اختراع هوآوی میت ایکس 2 را در سال 2019 در CNIPA ثبت کرده بود که سرانجام امروز تایید شد. با نگاهی به این تصاویر مشخص است که گوشی هوشمند از طراحی تاشو بهره میبرد و یک پرچمدار درجه یک خواهد بود و صفحه نمایش بزرگ در کنار یک صفحه نمایش خارجی قرار گرفته است.

هوآوی میت ایکس 2

 

huawei mate x2 857x1024 1 - طراحی گوشی هوآوی میت ایکس 2 شاید شبیه گلکسی زد فولد 2 باشد

 

در پتنت منتشر شده از Huawei Mate X2 میبینیم گه یکی از قسمت های بیرونی هنگام جمع شدن دستگاه، به عنوان نمایشگر اصلی عمل میکند یک دوربین سلفی دوگانه در حفره ای که در بالا و سمت چپ نمایشگر طراحی شده قرار خواهد گرفت. از طرف دیگر نمایشگر اصلی بزرگ، قسمت زیادی از پنل عقب را پوشش میدهد و مکانیسم لولای آن به سمت داخل خم میشود که کاملا متفاوت از نسل قبلی گوشی های تاشو هوآوی است.

در گوشی هوآوی میت ایکس 2 طراحی سیستم دوربین در پنل پشتی مشابه هوآوی پی 40 پرو پلاس است، اگرچه تنظیمات سنسورها کمی متفاوت است و در قسمت پشت نیز یک لنز پریسکوپی دیده میشود.

طراحی تاشوی داخلی با نمایشگر خارجی در Huawei Mate X2 کاملا مشابه آن چیزی است که سامسونگ در گوشی های تاشوی خود ارائه داده است. با این حال اما وقتی از قسمت اصلی دستگاه دورتر میشویم دستگاه باریک تر میشود و طراحی جالب توجه تری نسبت به گوشی جدید تاشو سامسونگ دارد. به عبارت دیگر وقتی گوشی کاملا باز شد میتوان فهمید که ناحیه ای که دوربین و دیگر تجهیزات در آن قرار دارد ضخیم تر از منطقه ای است که نمایشگرهای داخلی و خارجی را در خود جای داده است. به هر حال این اطلاعات مربوط به پتنت هوآوی است و معلوم نیست هوآوی به طور قطع قصد کار کردن روی این گوشی را داشته باشد یا خیر پس باید منتظر روزهای بعدی و خبرهای تازه تر باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.