تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

سری ردمی کا ۴۰ از تراشه های اسنپدراگون کوالکام استفاده میکند

سری ردمی کا ۴۰

شرکت شیائومی در ادامه فعالیت های خود در زمینه اسمارت فون ها قصد دارند از Redmi K40 رونمایی کند. گفته میشود سری ردمی K40  در سه ماهه آخر 2020 یعنی تا پایان دسامبر معرفی خواهد شد. اخیرا گفته میشود سری ردمی کا ۴۰ احتمالا از تراشه های اسنپدراگون کوالکام استفاده میکند.

به تازگی یک شماره مدل از گوشی های شیائومی با شماره مدل M2011K2C در مسیر دریافت گواهینامه مشاهده شده است. پیش بینی ها میگویند این گوشی مربوط به سری ردمی کا ۴۰ است. اسناد منتشر شده از این لیست نشان میدهد گوشی مورد نظر از تراشه اسنپدراگون کوالکام استفاده میکند. بنابراین دور از ذهن نیست که سری Redmi K40 با تراشه ای از اسنپدراگون معرفی شود.

سری ردمی K40 با تراشه اسنپدراگون

 

سری ردمی کا ۴۰
سری ردمی کا ۴۰ در مسیر دریافت گواهینامه

 

انتظار میرود در سری ردمی K40 از تراشه جدید اسنپدارگون 775G برای پردازش داده ها استفاده شود. این تراشه احتمالا فردا و در تاریخ اول دسامبر رونمایی خواهد شد. همچنین تراشه پرچمدار اسنپدراگون 875 کوالکام نیز به احتمال خیلی زیاد در رویداد فردا معرفی میشود.

گوشی ردمی K30 5G برای پردازش داده های خود از اسنپدراگون 765G بهره میبرد. جانشین این چیپست یعنی 775G به احتمال زیاد در سری ردمی کا 40 مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در واقع ردمی کا ۳۰ و SD765G جای خود را به Redmi K40 و SD775G خواهند داد. به این ترتیب ردمی محصولات خود را به روز خواهد کرد.

پیش بینی میشود برند شیائومی اولین برند چینی استفاده کننده از اسنپدراگون 875 باشد. گفته میشود شیائومی می 11 با اسنپدراگون 875 به بازار خواهد آمد. بنابراین با توجه به اینکه نسل قبلی سری ردمی K یعنی Redmi K30 Pro از تراشه اسنپدراگون 865 بهره میبرد. انتظار میرود Redmi K40 Pro نیز به تراشه SD875 مجهز شود. البته که هنوز اخبار رسمی در این زمینه اعلام نشده است و باید منتظر روزهای بعدی و خبرهای بیشتر باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.