تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

اپل پرفروش ترین برند اسمارت واچ ها در سه ماهه سوم 2020

اپل پرفروش ترین برند اسمارت واچ ها

بازار جهانی اسمارت واچ ها با وجود شیوع ویروس کرونا در سه ماهه سوم سال 2020 نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 6 درصدی همراه بود و اپل پرفروش ترین برند ساعت های هوشمند بالاتر از هوآوی و سامسونگ لقب گرفت.

اپل پرفروش ترین برند ساعت های هوشمند

اپل پرفروش ترین برند اسمارت واچ ها در سه ماهه سوم 2020

بر اساس گزارشی که از Counterpoint Research منتشر شده شرکت اپل با کسب 28 درصد از سهم کلی بازار جهانی اسمارت واچ ها پرفروش ترین برند در سه ماهه سوم سال 2020 است. این شرکت در مقایسه با سه ماهه سوم سال 2019 با رشد 2 درصدی سهم فروش خود از بازار ساعت های هوشمند روبه رو شده که این قضیه بی علت با رونمایی از اپل واچ 6 و اپل واچ اس ای نیست. به خصوص Apple Watch SE که با قیمتی پایین تر از 300 دلار کمک زیادی به افزایش سهم فروش اپل در بازار کرده است.

بهترین اسمارت واچ های سال 2020

بعد از اپل شرکت هوآوی با کسب 15 درصد از سهم فروش بازار در رتبه دوم پر فروش ترین برندها قرار دارد که در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته به رشد 5 درصدی رسیده است. در رتبه سوم پر فروش ترین برندهای بازار جهانی ساعت های هوشمند نیز غول فناوری کره جنوبی، شرکت سامسونگ قرار دارد که با رونمایی از Galaxy Watch 3 توانست BBK را در سه ماه سوم سال 2020 پشت سر بگذارد.

مطابق با گزارش منتشر شده، شرکت اپل موقعیت بسیار مناسبی در بازار جهانی اسمارت واچ ها دارد و در سه ماهه سوم 2020 به فروش 2.3 میلیارد دلاری رسیده و با افزایش 18 درصدی فروش خود پرفروش ترین برند لقب گرفته است. شرکت سامسونگ در نیمه اول سال 2020 در زمینه فروش ساعت های هوشمند خود با رکود مواجه شده بود، ولی با راه اندازی موفق گلکسی واچ ۳ با رشد چشمگیر و فوق العاده 59 درصدی در فصل سوم 2020 روبه روشد. در میان بازارهای جهانی، کشور چین در حال حاضر بیشترین فروش اسمارت واچ ها را به خود اختصاص داده است. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی با خبر شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.