تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

شارژر MagSafe Dou اپل آیفون ۱۲ را کندتر از مگ سیف معمولی شارژ میکند

شارژر MagSafe Dou

شرکت اپل در روزهای گذشته قیمت شارژر بی سیم مگ سیف دوئو و قاب های چرمی آیفون ۱۲ را رسما اعلام کرد. این شرکت ادعا کرد که شارژر جدید بی سیم نهایتا خروجی 14 واتی را ارائه میدهد. به این ترتیب شارژر بی سیم MagSafe Dou اپل آیفون ۱۲ را کندتر از مگ سیف معمولی شارژ میکند.

شارژر بی سیم MagSafe Dou اپل

شارژر MagSafe Dou اپل
MagSafe Charger

عملکرد شارژر مگ سیف در گوشی آیفون 12

مطابق با گزارش منتشر شده از بلومبرگ شارژر بی سیم MagSafe Dou با آداپتور USB-C و 20 واتی خروجی 11 واتی خواهد داشت و با آداپتور 27 واتی و بالاتر حداکثر خروجی 14 واتی را ارائه میدهد. شارژر معمولی مگ سبف اپل اما سری آیفون 12 را با خروجی 15 واتی شارژ میکند و برای مدل مینی این خروجی را 12 واتی ارائه میدهد. شارژر بی سیم MagSafe با قیمت 39 دلاری و پایین تر از مدل دوئو در دسترس کاربران قرار دارد.

برای شارژرهای بی سیم، شارژر مگ سیف یک مدل استاندارد انحصاری است که از طریق شارژر متصل به مغناطیس، گوشی های آیفون را به صورن بی سیم شارژ میکند. شارژر جدید MagSafe Dou اپل به صورت همزمان قادر به شارژ سری آیفون 12 و اپل واچ است و با برچسب 129 دلاری فروخته میشود.

با خرید شارژر مگ سیف دوئو یک شارژر و یک کابل برق USB-C دریافت خواهید کرد و در صورت نداشتن آداپتور باید آن را جداگانه تهیه کنید. شرکت اپل آداپتورهای 20 واتی را برای خروجی 11 وات و آداپتورهای بالای 27 وات را برای خروجی های 14 واتی توصیه میکند. جالب اینجاست که شرکت اپل آداپتورهای 27 واتی ارائه نمیدهد و آداپتورهای 30 واتی آن با قیمت 49 دلار در دسترس کاربران است.

تاریخ انتشار شارژر بی سیم جدید اپل MagSafe Dou هنوز مشخص نشده است و در برابر اسم این محصول در سایت اپل عبارت به زودی نوشته شده است. با توجه به تهیه جداگانه آداپتور برای خرید مگ سیف دوئو باید 178 دلار هزینه کنید البته این در صورتی است که از آداپتور 30 واتی پیشنهادی اپل بهره بگیرید.

بررسی تخصصی و مشخصات کامل آیفون 12 پرو

منبع phonearena gizmochina

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.