تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گوشی تاشو آینده اپل برای سال 2022 یا 2023 رونمایی میشود

گوشی تاشو آینده اپل با طرحی مشابه گلکسی زد فلیپ سامسونگ

شرکت اپل برای عقب نماندن از بازار اسمارت فون های تاشو در حال کار روی یک گوشی انعطاف پذیر است. مطابق با اطلاعات به دست آمده، این اسمارت فون با طرحی شبیه به گلکسی زد فلیپ سامسونگ ساخته میشود. گوشی تاشو آینده اپل اواخر سال 2022 یا اوایل سال 2023 میلادی به صورت رسمی به بازار عرضه میشود.

گوشی تاشو آینده اپل در 2022 یا 2023 رونمایی میشود

گوشی تاشو اپل 2022
iPhone Foldable

گزارش های قبلی از رونمایی گوشی تاشو آینده اپل در ماه سپتامبر سال 2022 میلادی خبر میدادند، همچنین گفته میشود این گوشی از اتصال 5G نیز پشتیبانی میکند. به گفته جان پراسر، اولین اسمارت فون انعطاف پذیر اپل در مراحل ساخت اولیه خود قرار دارد و این شرکت در حال آزمایش پوسته یک دستگاه تاشو در کارخانه فاکسکان در شهر شنزن چین است.

جان پراسر تصاویری مفهومی را از اسمارت فون انعطاف پذیر آینده اپل به اشتراک گذاشته است که نشان میدهد این گوشی جدید طرحی شبیه به گلکسی زد فلیپ سامسونگ، اولین دستگاه تاشوی کره ای ها دارد. البته گوشی تاشو آینده سامسونگ از نمایشگری بزرگتر بهره میبرد و در پوسته بیرونی خود نیز به صفحه نمایشی کوچک مجهز شده است.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده از گوشی آیفون تاشو آینده تنها یک طرح مفهومی را نشان میدهد و هیچ تایید رسمی ای در این زمینه وجود ندارد، اما مطابق با ادعای مطرح شده از سوی پراسر انتظار داریم این دستگاه در سال 2022 یا 2023 میلادی وارد بازار شود. پراسر همچنین در مورد شایعات اتومبیل اپل میگوید، هیچ خبری از منابع خود در این زمینه دریافت نکرده، این در حالی است که تحلیلگر معروف دیگر مینگ چی کو انتظار دارد نهایتا تا سال 2028 شاهد معرفی Apple Car خواهیم بود.

در حال حاضر شرکت های سامسونگ و موتورولا با ارائه اسمارت فون های مختلف، بخش عمده ای از بازار گوشی های تاشو را در دست دارند. تصاویر و اسناد چند حق اختراع ثبت شده نیز در هفته های گذشته به اشتراک گذاشته شده بود که از گوشی های هوشمند رول شونده خبر میداد، البته هیچ کدام از تولید کننده خبری از ساخت چنین دستگاهی منتشر نکرده اند. باید منتظر ماند و دید گوشی تاشو آینده در سال 2022 یا 2023 با چه ویژگی هایی همراه خواهد بود. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین و کاملترین اخبار دنیای تکنولوژی و گوشی های هوشمند مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.