تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

رفع ایراد و ساده تر شدن آنلاک بوت لودر نوکیا 8

آنلاک بوت لودر نوکیا 8 – در اقدامی شگفت انگیز، نوکیا موبایل پلتفرم باز کردن قفل بوت لودر را اصلاح کرده است. نوکیا نه تنها سیستم باز کردن قفل بوت لودر را اصلاح کرده است، بلکه روند کار نیز ساده شده است. اکنون فقط باید وارد وب‌سایت شوید، IMEI دستگاه و ایمیل خود را وارد کنید و آنها کد باز کردن قفل بوت لودر را به ایمیل شما ارسال می‌کنند. متأسفانه نوکیا 8 (NB1) تنها دستگاهیست که فعلا توسط این پلتفرم رسمی پشتیبانی می‌شود. با این حال هنوز هم این امید وجود دارد که دستگاه‌های بیشتری به لیست گوشی ‌های پشتیبانی شده اضافه شود.

باز کردن قفل بوت لودر نوکیا 8

 

 آنلاک بوت لودر نوکیا 8

آنلاک بوت لودر نوکیا 8

در روال قبلی برای آنلاک قفل بوت لودر کاربران نیاز داشتند تا فایل نصبی “bootloaderunlocker” apk را نصب کرده و یک کد خروجی تولید کنند. پس از آن کاربر نیاز داشت تا آن کد را را در وب‌سایت نوکیا ارسال کند تا کلید باز کردن قفل را در ایمیل خود دریافت کند. این عملکرد مدتی بود که با شکست مواجه شده بود، زیرا برنامه bootloaderunlocker به دلیل عدم تطابق نسخه امنیتی اندروید قادر به تأیید دستگاه نبود.

در صورتی که از قبل برای  آنلاک بوت لودر درخواست داده‌اید، می‌توانید دوباره درخواست خود را تکرار کنید. فقط به یاد داشته باشید که از آدرس ایمیل متفاوتی استفاده کنید.

برای دریافت دستورالعمل‌های دقیق در مورد باز کردن قفل بوت لودر در این دستگاه ، می‌توانید راهنمای باز کردن قفل بوت لودر نوکیا 8 را بخوانید.

گوشی نوکیا 7.3 احتمالا با تراشه اسنپدراگون 690 به بازار خواهد آمد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.