تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دانلود CamCard – Business Card Reader برنامه اسکن و مدیریت کارت ویزیت اندروید

CamCard – Business Card Reader عنوان یک اپلیکیشن اسکن و مدیریت کارت های ویزیت می باشد که توسط INTSIG توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. رشد و گسترش کسب و کار های بزرگ و کوچک به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم ترین آن ها را می توان تبلیغات دانست. تبلیغ برای شناخت شما توسط دیگران به چندین روش مختلف صورت می پذیرد که یکی از بهترین و رایج ترین آن ها، کارت ویزیت است! کارت های ویزیت نه تنها اندازه بسیار کوچکی دارند بلکه خلاصه ای از فعالیت شما را نیز معرفی می کنند. از طرفی بسیاری از کار آفرینان برای گسترش فعالیت های شان به یکدیگر متصل شده و خدمات شان را با یکدیگر تبادل می نمایند. نگه داری از کارت های ویزیت فیزیکی کار ساده ای نیست و در طولانی مدت شما را آزار می دهد! به همین دلیل استفاده سیستم عامل اندروید بهترین روش برای مدیریت این کارت هاست.

کم کارد به شما عزیزان اجازه می دهد به آسانی هر چه تمام تر کارت های ویزیت مورد نظر تان را اسکن نموده و در هر زمانی به جزئیات کامل شان دسترسی داشته باشید. این استارت اپ هوشمند نه تنها جزئیات را در اختیار شما قرار می دهد بلکه کمک می کند که بتوانید این کارت های ویزیت را با دوستان خود و سایر همکاران تان به اشتراک بگذارید. تمامی اطلاعات ذخیره شده با جزئیات کامل ارائه می شوند و از مهم ترین این جزئیات نقشه ها می باشند؛ که برای یافتن دفتر کار فرد مورد نظر شما بسیار موثر هستند. علاوه بر این برای حفظ جزئیات بیشتر خواهید توانست یادداشت های مورد نیازتان را به اطلاعات اضافه کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه CamCard – Business Card Reader اندروید :

  • اسکن و بررسی کارت های ویزیت
  • ذخیره سازی اطلاعات کارت های ویزیت تنها با یک اشاره
  • به اشتراک گذاری اطلاعات کارت های ویزیت با دوستان تان
  • اضافه کردن یادداشت ها و یادآور های اختصاصی به هر کارت ویزیتی
  • ساخت کارت ویزیت دیجیتالی خود در کوتاه ترین زمان ممکن
  • جست و جوی اخبار شرکت مورد نظر تان برای داشتن روابط بهتر
  • دسترسی به اطلاعات اختصاصی خود در دیگر دستگاه ها و سیستم عامل ها
  • پشتیبانی از 17 زبان مختلف در سراسر جهان

اپلیکیشن CamCard – Business Card Reader با بهره مندی از امکانات و قابلیت های خاص خود توسط توسعه دهنده اش با قیمت 0.99 دلار منتشر شده و توانسته امتیاز 4.2 از 5.0 را در گوگل پلی کسب نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده این برنامه را به صورت رایگان از وب سایت بزرگ تیک ست دریافت نمایید.

تغییرات نسخه v7.37.5.20200828 :

* رفع مشکلات و بهبود عملکرد برنامه

دانلود رایگان فایل نصبی خریداری شده برنامه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.