تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

آموزش کامل و قدم به قدم نحوه اتصال به نسخه تحت وب واتس اپ

آموزش اتصال به نسخه تحت وب واتس اپ

پیام رسان واتس اپ از پرکاربردترین و پراستفاده ترین ها در دنیاست، گاهی برای ارسال فایل های با حجم بالا، یا فایل هایی که در رایانه شخصی خود ذخیره دارید نیاز دارید از نسخه تحت وب این اپلیکیشن استفاده کنید. با توجه به سیستم عامل رایانه شخصی خود میتوانید از وب سایت رسمی Whatsapp نسخه تحت وب این نرم افزار را دانلود کرده و روی کامپیوتر خود نصب کنید یا با اسکن کد QR توسط گوشی به این اپلیکیشن متصل شوید. در این مطلب در تیک ست قصد داریم تا آموزش کامل و قدم به قدم نحوه اتصال به نسخه تحت وب واتس اپ را با شما عزیزان مرور کنیم.

آموزش اتصال به نسخه تحت وب واتس اپ

میتوانید با رایانه شخصی خود به سایت واتس اپ مراجعه کنید و کد QR مختص خود را توسط گوشی هوشمندتان اسکن کنید تا امکان دسترسی به واتس اپ را داشته باشید، پس از پایان کار خود بهتر است تا با خارج شدن یا لاگ اوت شدن از واتس اپ مطمئن شوید که شخص دیگری وارد حساب واتس اپ شما نخواهد شد.

وب سایت واتس اپ یکی از راه های سریع و محبوب دسترسی به این پیام رسان است که به آسانی در دسترس کاربران است. برای اتصال به نسخه تحت وب واتس اپ کافی است مراحل و تصاویر زیر را دنبال کنید:

  • برای اتصال به نسخه تحت وب واتس اپ باید به نسخه موبایل نیز دسترسی داشته باشید،  با رفتن به آدرس web.whatsapp.com با صفحه ای مشابه تصویر زیر روبه رو میشوید.

آموزش کامل و قدم به قدم نحوه اتصال به نسخه تحت وب واتس اپ

  • با اتصال اینترنت گوشی خود اپلیکیشن واتس اپ را اجرا کنید و در صفحه اول آن در اسمارت فون خود مشابه تصویر زیر روی آیکون سه نقطه عمودی زیر هم ضربه بزنید.

  • از برگه جدید عبارت WhatsApp Web را انتخاب کنید.

  • در صفحه تازه امکان اسکن کد QR روی کامپیوتر شما توسط گوشی برای متصل شدن به واتس اپ فراهم شده و با گرفتن تصویر این کد توسط دوربین گوشی نسخه تحت وب با نسخه موبایلی هماهنگ میشود. تا زمانی که اینترنت نسخه موبایل قطع نشده باشد دسترسی به واتس اپ نیز برقرار خواهد بود، اما با قطع اینترنت واتس اپ روی کامپیوتر شما نیز قطع میشود.

آموزش اتصال به نسخه تحت وب واتس اپ

برای اینکه فرد دیگری با کامپیوتر شما وارد حساب کاربری واتس اپ تان نشود، پیشنهاد میکنیم پس از اتمام کار حتما از برنامه خارج شوید یا به اصطلاح لاگ اوت کنید. برای انجام این کار باید از قسمت منوی نسخه وب واتس اپ روی گزینه Log Out کلیک کنید. در گوشی هوشمند خود نیز میتوانید با وارد شدن به منوی واتس اپ و انتخاب WhatsApp Web دستگاه هایی که به حساب کاربری واتس اپ شما متصل شده اند را مشاهده کنید و با انتخاب عبارت Log out from all devices دسترسی تمامی آن ها را قطع کنید.

آموزش اتصال به نسخه تحت وب واتس اپ

امیدواریم مطلب آموزش کامل و قدم به قدم نحوه اتصال به نسخه تحت وب واتس اپ مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد.

همچنین بخوانید:

روش نصب واتس‌اپ در کامپیوتر بدون استفاده از گوشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.