تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

نحوه دانلود رایگان فایل فلش سامسونگ با برنامه SamFirm

دانلود تولز samfirm

دانلود رایگان فایل فلش سامسونگ – گوشی‌های هوشمند سامسونگ گلکسی جزو محبوب‌ترین دستگاه‌های هوشمند اندرویدی موجود در بازار هستند. این غول کره‌ای بیشترین سهم بازار را در اختیار دارد و برای انجام تعمیرات و تغییرات بوت لودر این دستگاه‌ها به راحتی قابل بازشدن هستند. نکته‌ای که همیشه در گوشی‌‌های گلکسی سامسونگ به راحتی قابل دسترسی نیست، رام یا همان فایل فلش موجود برای Odin است تا بتوانید با استفاده از آن دستگاه خود را فلش بزنید تا گوشی خود را دانگرید، آپدیت یا رام موجود در دستگاهتان را مجددا رایت کنید.

SamFirm ابزاری رایگان برای کامپیوتر‌های تحت ویندوز است که توسط Senior Member zxz0O0 طراحی و ساخته شده است که به شما کمک می‌کند تا رام رسمی قابل فلش با ادین را برای هر گوشی هوشمند یا تبلت سامسونگی دانلود کنید.

این ابزار فایل‌های فلش سامسونگی قابل رایت با Odin را به طور مستقیم و با تمام فایل‌های مورد نیاز از سرورهای سامسونگ دانلود می‌کند و کار با این برنامه بسیار ساده است. تنها چیزی که شما برای شروع نیاز دارید، شماره مدل و  CSC دستگاه است که طریقه پیدا کردن این دو را به شما نشان خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.


نحوه دانلود رایگان فایل فلش سامسونگ ادین با استفاده از SamFirm

1. برنامه‌ی Phone Info Samsung را برای اطلاع از مشخصات دستگاه سامسونگ خود از فروشگاه گوگل پلی دانلود کنید. این برنامه مشخصات CSC دستگاه را در اختیارتان قرار می‌دهد. اگر از قبل مشخصات دستگاه را می‌دانید، به مرحله 3 بروید.

 

 

2. برنامه Phone Info Samsung را باز کنید و به تب CSC Code بروید. باید گزینه‌ای را ببینید که Active CSC code را نمایش دهد. این کد سه کاراکتری را بخاطر بسپارید زیرا برای مرحله بعد به آن نیاز دارید.

3. (Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86 و Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) را روی کامپیوتر خود نصب کنید. این موارد برای SamFirm لازم است تا رام مورد نظر شما را دانلود کند.

4. SamFirm_v0.5.0 را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود برنامه SamFirm_v0.5.0

5. فایل فشرده‌ای را که دانلود کرده‌اید، از حالت فشرده خارج کرده و باز کنید.

6. برنامه SamFirm را باز کنید. مدل فنی دستگاه خود را در قسمت مدل (Model) وارد کنید یا از لیست موجود انتخاب کنید.

 

 

8. CSC دستگاهتان را که از قبل می‌دانستید یا از مرحله 2 به صورت یک کد سه کاراکتری دریافت کردید، در قسمت منطقه (Region) وارد کنید. سپس بر روی Check Update کلیک کنید. با این کار آخرین بروزرسانی برای دستگاه شما پیدا می‌شود. اگر خبری از بروزرسانی نشد، شاید شرکت مخابراتی مورد استفاده شما از سرورهای سامسونگ برای بروزرسانی استفاده نمی‌کند و بنابراین جایی که SamFirm بتواند از آن دانلود کند پیدا نمی‌شود. اگر چنین اتفاقی افتاد، سعی کنید سیستم عامل مورد نظر خود را در AndroidFileHost جستجو کنید، زیرا معمولاً در آنجا بارگذاری می‌شود.

 

 

10. و تمام! روی قسمت دانلود رام (Download Firmware) کلیک کنید و منتظر تمام شدن دانلود شوید.

دانلود رایگان فایل حذف قفل FRP لنوو Lenovo A7700

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.