تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

پردازنده اگزینوس ۲۱۰۰ در تست چند هسته ای بالاتر از اسنپدراگون ۸۸۸

تست چند هسته ای پردازنده اگزینوس ۲۱۰۰

شرکت کوالکام اول ماه جاری میلادی در مراسم سالیانه خود از چیپست پرچمدار اسنپدراگون ۸۸۸ رونمایی کرد، این چیپست برای اولین بار در شیائومی می ۱۱ که 28 دسامبر معرفی میشود مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت سامسونگ برای رقابت با کوالکام در حال کار روی تراشه Exynos 2100 است که انتظار میرود به زودی معرفی شود. به تازگی پردازنده های قدرتمند اگزینوس ۲۱۰۰ و اسنپدراگون ۸۸۸ در بنچمارک گیک بنچ مشاهده شده اند و براین اساس تست چند هسته ای چیپست معرفی نشده سامسونگ بهتر از تراشه پرچمدار کوالکام است.

پردازنده اگزینوس ۲۱۰۰ در آزمایش چند هسته ای بهتر از اسنپدراگون ۸۸۸

اگزینوس ۲۱۰۰ تست چند هسته ای
Exynos 2100

افشاگر معروف دنیای مجازی Ice Universe که معمولا اطلاعات دقیق و درستی از شرکت سامسونگ ارائه میکند، به تازگی اطلاعاتی را در مورد آزمایش های اخیر GeekBench منتشر کرده است. بر این اساس پردازنده اگزینوس ۲۱۰۰ سامسونگ تحت آزمایش های مصنوعی قرار گرفته و نمرات قابل توجهی دریافت کرده است، این تراشه در تست تک هسته ای گیک بنچ 1089 امتیاز و در آزمون چند هسته ای این بنچمارک نمره چشمگیر 3963 را دریافت کرده است.

براساس اطلاعات به دست آمده پردازنده اگزینوس ۲۱۰۰ کره ای ها در تست تک هسته ای 1108 و در تست چند هسته ای 3963 امتیاز کسب کرده و در مقایسه با اسنپدراگون 888 عملکرد بهتری دارد. چرا که چیپست اسنپدراگون 888 شرکت کوالکام آزمایش تک هسته ای را با نمره 1135 و تست چند هسته ای را با امتیاز 3794 به پایان رسانده است. آزمایش های مصنوعی افزایش قابل توجهی را در لیست نمرات قبلی گیک بنچ نشان میدهد که به ترتیب 1006 و 3059 امتیاز برای اسنپدراگون 888 ثبت کرده است.

در واقع باید گفت پردازنده Exynos 2100 شرکت سامسونگ به وضوح در حال رشد است و ما انتظار عملکردی بهتر از این تراشه داریم. این چیپست حتی میتواند در زمینه بهینه سازی بیشتر از چیپست شرکت کوالکام بهتر عمل کند، به هرحال به نظر میرسد حداقل باید تا زمان رونمایی رسمی از این تراشه منتظر بود. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین اطلاعات دنیای تکنولوژی باخبر شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.