تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دانلود Followers Plus Followers Analytics for Instagram برنامه تجزیه و تحلیل اکانت اینستاگرام اندروید

Followers Plus Followers Analytics for Instagram عنوان یک اپلیکیشن تجزیه و تحلیل اکانت اینستاگرام می باشد که توسط شرکت MagicLabs LTD توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. اگر نگاهی به آمار پر بازدید ترین شبکه های اجتماعی داشته باشید حتما نام اینستاگرام را در بین رتبه های یک تا سه مشاهده خواهید کرد. این شبکه اجتماعی که کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است توانسته با پتانسلی بالای خود در زمینه های مختلف رشد روز افزون اش را در بین کاربران حفظ کند. محبوبیت بالای اینستاگرام باعث شده است که توجه توسعه دهندگان بسیاری به آن جلب شود و ابزار متنوعی برای رفع محدودیت ها و افزایش امکانات این سوشال مدیا در دسترس دیگران قرار گیرد.

فالوورز پلاس یک نرم افزار فوق العاده در زمینه تحلیل اکانت های اینستاگرامی کاربران اندرویدی می باشد که اطلاعات مختلفی را در اختیار آن ها قرار می دهد. این استارت اپ بی نظیر با مجموعه امکانات خود شرایطی را فراهم می سازد که در هر زمان و مکانی بتوانید میزان رشد پیج های تان را بررسی کرده و بدانید که کدام یک از پست های تان بیشترین بازدید و یا لایک را به خود اختصاص داده است. همان طور که اشاره کردیم اصلی ترین دلیل محبوبیت این برنامه گزینه های مدیریتی پیشرفته آن می باشد، به گونه ای که حتی قادر خواهید بود فالوور های روح و یا کسانی که شما را بلاک کرده اند را شناسایی نمایید.

اصلی ترین ویژگی Followers Plus Followers Analytics for Instagram سیستم شناسایی کسانی می باشد که شما را آنفالو کرده اند؛ در این حالت قادر خواهید بود که تنها با یک بار اسکن کسانی که دیگر شما را دنبال نمی کنند را بشناسید. هر زمانی که شما به عنوان کاربر اطلاعات نرم افزار را به روز رسانی کنید به صورت کاملا خودکار اطلاعات قبلی در دیتابیس ذخیره شده و پس از دریافت اطلاعات جدید با یکدیگر مقایسه می شوند که نتیجه اش یک تجزیه و تحلیل کاملا حرفه ای همراه با نموداری گرافیکی می باشد. بهتر است فالوورز پلاس را از دست ندهید و برای دریافت آن با ما همراه باشید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Followers Plus Followers Analytics for Instagram اندروید :

  • تجزیه و تحلیل حرفه ای اکانت اینستاگرام
  • مشاهده کسانی که شما را آنفالو کرده اند
  • دسترسی به اطلاعاتی از میزان رشد و یا ریزش فالوور های تان
  • مشاهده کسانی که اکانت شما را مسدود کرده اند
  • بررسی فالوور های روح و کسانی که مدت ها است هیچ فعالیتی ندارند
  • دسترسی به اطلاعاتی کامل از پست ها و استوری های منتشر شده توسط شما
  • امکان مدیریت چندین اکانت به صورت همزمان
  • نمایش آمار در قالب نمودار هایی قابل درک
  • بهینه سازی و برنامه ریزی پست ها!

اپلیکیشن Followers Plus Followers Analytics for Instagram به عنوان یکی از بهترین ابزار جانبی برای شبکه اجتماعی اینستاگرام تا به کنون توانسته است توجه بیش از 5 میلیون کاربر را به خود جلب نماید. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که در روز ساعت ها وقت خود را در این شبکه اجتماعی می گذرانید بهتر است آن را از دست نداده و آن را از وب سایت تیک ست دریافت کنید.

تغییرات نسخه v2.2 :

  • رفع مشکلات و بهبود امکانات برنامه

دانلود فایل نصبی پرمیوم برنامه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.