تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

مشکلات صفحه لمسی گلکسی S20 FE سامسونگ باعث شکایت کاربران شد

صفحه لمسی گلکسی S20 FE سامسونگ

مشکلات صفحه لمسی گلکسی S20 FE سامسونگ باعث شکایت کاربران شد. برخی از کاربران Samsung Galaxy S20 FE با مشکلاتی در قسمت تاچ صفحه نمایش روبرو هستند. کاربران این دستگاه گزارش داده‌اند که در هنگام لمس کردن صفحه نمایش و کشیدن انگشت روی تاچ، صفحه لمسی گیج و کند کار می کند. حتی در برخی مواقع، صفحه به خودی خود تاچ می شود و صفحه لمسی بدون لمس شدن کار می کند. سامسونگ گلکسی اس 20 اف ای شاید بهترین گوشی برای خریداران پرچم دار خوش فکر باشد که نمی خواهند 1000 دلار برای مشخصات برتر بپردازند. با این حال به نظر می رسد برخی از کاربرانی که قبلاً این گوشی را خریداری کرده اند، با صفحه نمایش آن مشکلات عجیبی را تجربه می کنند.

در مورد مشکلات صفحه لمسی گلکسی S20 FE سامسونگ کاربران به انجمن های Reddit و سامسونگ (h/t PiunikaWeb) رفته اند تا از مشکلات نامنظم صفحه لمسی شکایت کنند. به نظر می رسد برای برخی از گوشی ها در تشخیص بین ضربه زدن و کشیدن انگشت روی صفحه لمسی مشکلاتی وجود دارد و برای تاچ صفحه قابل تشخیص نیست.

Samsung Galaxy S20 FE

هنوز تعداد این شکایات زیاد نشده است، اما به هر حال سامسونگ باید توجه کند. اتفاقاً در وبسایت 9to5Google در واحد بررسی، موارد مشابهی را تجربه کردند.

ما هم یک دستگاه سامسونگ گلکسی اس 20 اف ای را بررسی کردیم و متوجه هیچ یک از این مشکلات نشدیم. در حقیقت نمایشگر 120 هرتزی این دستگاه بسیار جذاب و بدون مشکل کار می کند. شاید مشکلات صفحه لمسی به دستگاه محدود شده باشد، اما همچنان باید منتظر بود و دید.

هنوز مشخص نیست که مشکلات صفحه لمسی گلکسی S20 FE سامسونگ مربوط به یک مشکل سخت افزاری است یا که فقط یک اشکال نرم افزاری است. سامسونگ رسما این مشکلات را تأیید نکرده است، اما امیدواریم که بتواند به زودی قبل از اینکه گوشی به دست مشتریان بیشتری برسد، آنها را برطرف کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.