تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

تصاویر سامسونگ گلکسی اس 21 طراحی این گوشی را به ما نشان میدهد

تصاویر سامسونگ گلکسی اس 21

در روزهای گذشته خبرهای زیادی درباره پرچمدار جدید سامسونگ سری گلکسی S21 شنیده شده است. گفته میشود Samsung Galaxy S21 احتمالا اوایل ژانویه سال 2021 به بازار می آید. به تازگی اما تصاویر سامسونگ گلکسی اس 21 در فضای مجازی منتشر شده است. تصویر رندرهای این گوشی جدید سامسونگ طراحی آن را برای ما مشخص میکند.

تصاویر سامسونگ گلکسی اس 21 نشان میدهد این گوشی در پنل جلویی خود کاملا مشابه Galaxy S20 طراحی شده است. اما درپنل پشتی آن طراحی دوربینی متفاوتی را شاهد خواهیم بود. اگر این طراحی درست باشد شاهد دوربین سلفی زیر نمایشگر در گوشی پرچمدار جدید سامسونگ نخواهیم بود. فناوری ای که البته برای تولید Galaxy S21 میتوانست هزینه های زیادی را به دنبال داشته باشد.

تصاویر سامسونگ گلکسی اس 21

 

تصاویر سامسونگ گلکسی اس 21

 

در صورت استفاده از فناوری دوربین سلفی زیر نمایشگر شرکت سامسونگ قیمت گوشی جدید سامسونگ بالا میرفت. در واقع کره ای مجبور بودند Galaxy S21 را با قیمت بالاتری وارد بازار کنند. این مسئله احتمالا موجب میشد تا گوشی جدید سامسونگ در رقابت فروش از سری iPhone 12 جا بماند. با توجه به اینکه قیمت سری آیفون 12 با مدل آیفون 12 مینی از 699 دلار آغاز میشود.

همان طور که تصاویر سامسونگ گلکسی اس 21 نشان میدهد پنل جلویی این گوشی با پرچمدار نسل قبلی هیچ فرقی نکرده است. تفاوت بین این دو گوشی اما در پنل پشتی کاملا مشهود است. رندر Samsung Galaxy S21 نشان میدهد این گوشی از یک دوربین سه گانه با طراحی منحصر به فر استفاده میکند. به نظر میرسد پنل پشتی این دستگاه از جنس شیشه در نظر گرفته نشده باشد و احتمالا با بدنه ای پلاستیکی برای کاهش هزینه های تولید همراه خواهد بود.

 

تصاویر سامسونگ گلکسی اس 21

 

طراحی و مشخصات پیش بینی شده راجع به پرچمدار جدید سامسونگ میتواند به نشانه کاهش قیمت آن نسبت به پرچمدار نسل قبلی باشد. گوشی Galaxy S20 در مدل پایه برچسب قیمتی 999 دلاری داشت. سامسونگ Galaxy S21 احتمالا با قیمت 899 دلار وارد بازار خواهد شد. به هرحال به نظر میرسد باید روزهای آینده و شنیدن خبرهای بیشتر راجع به این گوشی جدید بمانیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.