تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

Samsung Galaxy S21 احتمالا اوایل ژانویه سال 2021 به بازار می آید

Samsung Galaxy S21

در روزهای گذشته در تیک ست خواندیم سامسونگ ممکن است رونمایی گلکسی اس 21 را اواخر 2020 انجام دهد. همچنین دیروز پرچمدار جدید سامسونگ در لیست گواهینامه 3C دیده شد. به تازگی گفته میشود Samsung Galaxy S21 احتمالا اوایل ژانویه سال 2020 به بازار می آید. معمولا مراسم رونمایی از پرچمدار جدید سامسونگ در فوریه انجام میشد. در ماه مارس نیز به صورت رسمی گوشی جدید سامسونگ رسما به بازار می آمد. به نظر میرسد سامسونگ سیاست خود را در این مدل از زمان بندی تغییر داده باشد.

بر اساس اخبار و پیش بینی ها اصلا بعید نیست سامسونگ گلکسی S21 در ماه دسامبر رونمایی شود. اگر این اتفاق بیفتد گلکسی اس 21 به احتمال زیاد در ماه ژانویه 2021 برای فروش در اختیار کاربران خواهد بود.

Samsung Galaxy S21

 

Galaxy S21 series early release - Samsung Galaxy S21 احتمالا اوایل ژانویه سال 2021 به بازار می آید

رونمایی زود هنگام از Galaxy S21 میتواند دلایل مختلفی برای کره ای ها داشته باشد. سری گلکسی S20 فروش چندان رضایت بخشی نداشت. به علاوه این حرکت میتواند به دلیل رقابت با اپل نیز باشد که به تازگی سری iPhone 12 را رونمایی کرده است. همچنین به نظر میرسد سامسونگ قصد دارد از مشکلاتی که برای هوآوی در زمینه تامین قطعات پرچمداران خود بوجود آمده نهایت استفاده را بکند.

پرچمدار جدید سامسونگ احتمالا با سه مدل به بازار عرضه خواهد شد. این مدل ها Samsung Galaxy S21 و Samsung Galaxy S21 Plus و Samsung Galaxy S21 Ultra خواهند بود. احتمالا از دو تراشه اسنپدراگون 875 و اگزینوس 2100 در این گوشی های سامسونگ استفاده خواهد شد.

اگر اخبار منتشر شده درست باشد باید اواخر دسامبر منتظر رونمایی از سامسون گلکسی S21 باشیم. در ادامه نیز باید انتظار ورود این گوشی جدید سامسونگ را در اوایل ژانویه به بازار داشته باشیم. به هرحال اما هنوز خبر قطعی و رسمی در مورد تاریخ این رونمایی اعلام نشده است.

در صورتی که گلکسی اس 21 زودتر روانه بازار شود ممکن است باعث ناراحتی خریداران Galaxy Note 20 یا حتی Galaxy S20 FE شود. باید منتظر روزهای آینده و شنیدن اخبار بیشتر راجع به پرچمدار جدید سامسونگ باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.