تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

بسته بندی سری گلکسی اس ۲۱ بدون آداپتور شارژ و هندزفری

گلکسی اس ۲۱ بدون آداپتور شارژر و هندزفری

گوشی های آیفون دیگر درون جعبه خود ایرپاد و آداپتور شارژ ندارند و تنها با یک کابل USB همراه هستند. بعد از اپل به نظر میرسد سامسونگ نیز تصمیم گرفته سری گلکسی اس ۲۱ را بدون آداپتور شارژ و هندزفری به بازار عرضه کند. این در حالی است که مطابق با گزارش های گذشته طرفداران سامسونگ امیدوار بودند گوشی های جدید Galaxy S21 به همراه Galaxy Buds Beyond / Pro عرضه شوند.

گلکسی اس ۲۱ بدون شارژر و هندزفری

جعبه سری گلکسی اس ۲۱ بدون آداپتور شارژ و هندزفری
Galaxy S21 without charger and handsfree

پیش از این یکی از افشاگران معتبر فضای مجازی به نام Roland Quandt در گزارشی عنوان کرده بود که سری گلکسی اس ۲۱ سامسونگ بدون آداپتور شارژ و هندزفری و کاور در جعبه ارائه میشود. به تازگی سایت محبوب GSMArena مطابق با توییتی که ایشان آگاروال منتشر کرده اقدام سامسونگ مبنی بر حذف شارژر و هدفون را تایید میکند. اگرچه این مطلب مربوط به گوشی های Galaxy S21 مخصوص بریتانیاست اما به نظر میرسد در بقیه بازارها نیز این رویه دنبال شود.

حذف آداپتور شارژ از سری گلکسی S21 توسط مرجع صدور گواهینامه برزیلی در روزهای گذشته تایید شده بود. این در حالی است که سامسونگ بعد از رونمایی iPhone 12 بدون ایرپاد و آداپتور شارژ با انتشار پستی در صفحه فیسبوک خود به تمسخر اپل پرداخت، اما حالا که خود تصمیم به اقدامی مشابه برای سری Galaxy S21 گرفته این پست را حذف کرده است.

با توجه به اطلاعات و گزارش های منتشر شده گلکسی اس ۲۱ سامسونگ بدون آداپتور شارژ و هندزفری است و تنها از یک کابل USB-C درون جعبه خود بهر میبرد. همچنین گفته میشود سامسونگ قصد دارد آداپتور شارژ 30 واتی را در کنار سری Galaxy S21 به بازار عرضه کند که قیمت پایین تری نسبت به شارژر 25 واتی دارد. روند حذف شارژر و هندزفری به نظر میرسد در سال جدید در گوشی های هوشمند ادامه پیدا کند، شیائومی نیز که چند روز پیش از گوشی پرچمدار می ۱۱ رونمایی کرد، داخل جعبه این اسمارت فون آداپتور شارژ قرار نداده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.