تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

سری گلکسی اس ۲۱ بدون اسلات کارت حافظه microSD

گلکسی اس ۲۱ بدون اسلات کارت حافظه جانبی

طی روزهای اخیر گزارش ها و مطالب زیادی در مورد پرچمداران سری Samsung Galaxy S21 در فضای مجازی منتشر شده است، این اطلاعات شامل طراحی و تصاویر این اسمارت فون ها پرچمدار و همچنین مشخصات فنی آن هاست. انتظار میرود سامسونگ گوشی های جدید خود را در تاریخ 14 ژانویه 2020 رونمایی کند. سری گلکسی اس ۲۱ از نظر سخت افزار با پیشرفت های زیادی همراه است، اما به تازگی خبر میرسد این خانواده بدون اسلات کارت حافظه microSD روانه بازار میشوند.

گلکسی اس ۲۱ بدون شیار کارت حافظه جانبی

گلکسی اس ۲۱ بدون اسلات کارت حافظه
Galaxy S21 series

اسلات کارت حافظه microSD این امکان را به کاربر میدهد تا با کمترین هزینه فضای ذخیره سازی اسمارت فون خود را افزایش دهد، اما مطابق با گزارش های منتشر شده به نظر میرسد سامسونگ گلکسی اس ۲۱ بدون پشتیبانی از این قابلیت معرفی میشود. یکی از تحلیلگران معروف و معتبر دنیای تکنولوژی رولاند کواندت، این نکته را تایید میکند و میگوید هیچ کدام از مدل های Galaxy S21 شیار کارت حافظه جانبی ندارند.

مشخصات کامل گلکسی اس ۲۱ و ۲۱ پلاس و گلکسی اس ۲۱ اولترا

سری Samsung Galaxy S21 اولین اسمارت های پرچمدار سامسونگ نیست که بدون شیار کارت حافظه microSD وارد بازار میشود، کره ای ها در سال های گذشته نیز سابقه چنین اقدامی را داشته اند. در سال 2015 میلادی تمام پرچمداران سامسونگ فاقد اسلات کارت حافظه جانبی بودند و در سال های 2019 و 2020 پرچمداران گلکسی نوت بدون پشتیبانی از این قابلیت به بازار عرضه شدند.

به نظر نمیرسد معرفی سری گلکسی اس ۲۱ بدون اسلات کارت حافظه جانبی تاثیر چندانی روی فروش این گوشی های پرچمدار بگذارد. در مورد این اسمارت فون های رده بالا همچنین شنیده میشود که داخل جعبه بسته بندی خود آداپتور شارژر و هندزفری نخواهند داشت و سامسونگ تصمیم گرفته تا مشابه سیاست اپل در ارائه گوشی های آیفون ۱۲ بدون شارژر و ایرپاد عمل کند.

معرفی سری Galaxy S21 بدون شیار کارت حافظه جانبی هنوز مورد تایید سامسونگ قرار نگرفته، اما این احتمال بسیار زیاد است، بنابراین اگر به استفاده از کارت حافظه microSD برای افزایش فضای ذخیره سازی این گوشی ها امیدوار هستید به احتمال فراوان اشتباه میکنید!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.