تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گلکسی تب اکتیو 3 سامسونگ در WiFi Alliance مشاهده شد

گلکسی تب اکتیو 3 سامسونگ

چند روز پیش تووی تیک ست خوندیم که گلکسی تب اکتیو 3 سامسونگ در آینده ای نزدیک رونمایی میشه. این خبرو زمانی اعلام کردیم که این محصول تووی لیست بلوتوث SIG حضور پیدا کرده بود و به تازگی اما این تبلت تووی لیست WiFi Alliance هم رویت شده.

حضور این تبلت تووی لیست دریافت گواهینامه ها و تاییدیه های مختلف نشون میده که چیز زیادی دیگه به زمان رونمایی از اون نمونده. طبق اطلاعاتی که از قبل داشتیم میدونستیم که سامسونگ گلکسی تب اکتیو 3 سه تا مدل داره و هر سه تای این مدلا تووی گواهینامه WiFi دیده شدن. این تبلت ها با شماره مدل SM-T570 که از اتصال WiFi پشتیبانی میکند، شماره مدل SM-T575 که از اینترنت LTE پشتیبانی میکند و شماره مدل SM-T577 که احتمالا نسخه 5G این محصولات است در این لیست رویت شده اند.

گلکسی تب اکتیو 3

 

 

طبق پیش بینی های گذشته این سه تبلت همه گی به صورت پیش فرض به اندروید 10 مجهزند و با رابط کاربری One UI 2.x کار میکنند. با توجه به اسنادی که از WiFi Alliance به دست اومده بعید به نظر میرسه تب اکتیو 3 از WiFi 6 پشتیبانی کند. از دیگر ویژگی های این محصولات باید گفت که برای اتصال به بلوتوث 5.0 مجهز هستند.

اطلاعات و اسنادی که WiFi Alliance در اختیار ما قرار داده هیچ اطلاعاتی درباره تراشه استفاده شده تووی این محصول به ما نمیده. حضور سامسونگ گلکسی تب اکتیو 3 برای تایید این گواهینامه اما نشون میده که به زودی شاهد رونمایی رسمی از این تبلت جدید خواهیم بود. با این وجود اما در مورد قیمت این محصولات نیز خبر درست و موثقی نداریم. برخی از افراد و افشاگران فضای مجازی معتقدند این تبلت ها با قیمتی در حدود 500 دلار به بازار خواهند اومد.

با توجه به این اخبار به نظر میرسه که سامسونگ روی ارائه تبلت های اندرویدی تمرکز کرده و باید منتظر بمونیم و ببینیم در رونمایی های آینده این شرکت کره ای با چه محصولاتی مواجه میشویم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.