تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گلکسی زد فلیپ ۳ با طراحی دوربین مشابه گلکسی اس ۲۱ سامسونگ

طراحی دوربین گلکسی زد فلیپ ۳ مشابه گلکسی اس ۲۱

شرکت سامسونگ به صورت رسمی اعلام کرد که رویداد Samsung Galaxy Unpacked در تاریخ 14 ژانویه برگزار میشود و انتظار داریم در این رویداد از سری پرچمداران جدید Galaxy S21 رونمایی شود. این سری پرچمدار از یک محفظه دوربین جدید بهره میبرند که با قاب پشتی گوشی ادغام شده است. به تازگی تصاویر مفهمومی گوشی گلکسی زد فلیپ ۳ نشان میدهد طراحی دوربین این اسمارت فون تاشو مشابه گلکسی اس ۲۱ در نظر گرفته شده است.

طراحی دوربین گلکسی زد فلیپ ۳

گلکسی زد فلیپ ۳ طراحی دوربین
Galaxy Z Flip 3

گلکسی زد فلیپ ۳ یکی از گوشی های تاشویی است که سامسونگ در سال 2021 از آن رونمایی میکند و انتشار تصاویر جدید مفهمومی آن نشان میدهد که طراحی دوربین این اسمارت فون با تنظیمات دوربین سه گانه مشابه گلکسی اس ۲۱ است. تصویر منتشر شده از Galaxy Z Flip 3 را وب سایت معتبر LetsGo Digital در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

مشخصات کامل و بررسی تخصصی گلکسی زد فولد ۲

به جز اطلاعات مربوط به طراحی دوربین Galaxy Z Flip 3 ، تصویر منتشر شده از این اسمارت فون تاشو نشان میدهد که از نمایشگر بزرگتری نسبت به مدل مشابه نسل قبل در این گوشی جدید استفاده میشود. مطابق با گزارش های اخیر این دستگاه با حاشیه های باریک تری عرضه میشود و اولین اسمارت فون تاشوی سامسونگ در سال 2021 است که انتظار میرود در سه ماهه اول امسال وارد بازار شود.

گوشی تاشو Galaxy Z Flip 3 به عنوان جانشین Galaxy Z Flip وارد بازار میشود و مطابق با گزارش های منتشر شده اخیر به نمایشگری 6.9 اینچی با نرخ نوسازی 120 هرتزی مجهز است. شرکت سامسونگ در سال 2021 قصد دارد علاوه بر گلکسی زد فلیپ ۳ گوشی های تاشوی گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فولد لایت را نیز وارد بازار کند. سامسونگ در زمینه ارائه گوشی های تاشو در حال حاضر حرف اول بازار اسمارت فون ها را میزند و باید منتظر ماند و دید این اسمارت فون ها در سال جدید چه ویژگی هایی دارند. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین و کامل ترین اخبار دنیای گوشی های هوشمند مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.