تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

شکایت کاربران گلکسی زد فولد ۲ از حباب شیشه محافظ دستگاه

حباب شیشه محافظ گلکسی زد فولد ۲

شرکت سامسونگ سال گذشته اولین اسمارت فون تاشو خود را با نام Galaxy Z Fold روانه بازار کرد. این گوشی با مشکلات فراوانی در صفحه نمایش تاشوی خود روبه رو شد که سامسونگ را مجبور کرد دستگاه های موجود در بازار را جمع کند و راه اندازی دستگاه را برای بار دوم و با رفع مشکلات به وجود آمده انجام دهد. به تازگی شنیده میشود کاربران نسل بعدی گوشی های تاشو سامسونگ یعنی گلکسی زد فولد ۲ از حباب به وجود آمده زیر شیشه محافظ دستگاه شکایت دارند.

حباب شیشه محافظ گلکسی زد فولد ۲

شیشه محافظ گلکسی زد فولد ۲
Galaxy Z Fold 2

شرکت سامسونگ مشکلات به وجود آمده در سری اول گوشی های تاشو خود را در Galaxy Z Fold 2 به حداقل رساند. کره ای ها محافظ نمایشگر داخلی دستگاه را به درون حاشیه های گوشی منتقل کرد تا شبیه Galaxy Z Fold کاربران به اشتباه آن را از روی نمایشگر برندارند. همچنین این شرکت در گلکسی زد فولد ۲ یک لایه شیشه محافظ در بالای نمایشگر در نظر گرفته که کاربران در صورت تمایل میتوانند آن را بردارند. البته بسیاری از کاربران به توصیه سامسونگ و بخاطر جلوگیر از صدمه احتمالی به نمایشگر آن را حفظ میکنند.

بررسی تخصصی و مشخصات کامل گلکسی زد فولد ۲

کاربران Galaxy Z Fold 2 در انجمن های آنلاین نظیر Reddit از حباب به وجود آمده در لایه شیشه محافظ این دستگاه در کنار محل چین خوردگی و تاشدن گوشی شکایت دارند. هنوز علت به وجود آمدن این حباب ها کاملا مشخص نیست، اما پیش بینی میکنیم که این موضوع به علت مکانیزم باز و بسته شدن لولاها به وجود می آید.

بدون شک شکاف به وجود آمده در لایه شیشه محافظ Galaxy Z Fold 2 به علت ورود هوا بین نمایشگر و محافظ است که علتی به جز باز و بسته شدن گوشی نمیتواند داشته باشد. البته برای رفع این مشکل کاربر میتواند لایه محافظ بالایی نمایشگر را بردارد و محافظ های دیگری را جایگزین کند. با تیک ست همراه باشید تا جدیدترین اخبار دنیای گوشی های موبایل را به اطلاع شما برسانیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.