تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دانلود Habitify Habit Tracker برنامه ردیاب عادات و رفتار اندروید

Habitify Habit Tracker عنوان یک اپلیکیشن ردیاب عادات و رفتار روزانه شما می باشد که توسط Unstatic Ltd Co توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. عادات روزانه ما به طور موثری بر رفتار های مان تاثیر می گذارند؛ انسان های زیادی در سراسر جهان زندگی می کنند که به دلیل داشتن عادت های بد به موفقیت نرسیده و یا اینکه نتوانسته نتیجه مطلوبی را از فعالیت های شان دریافت کنند. متاسفانه ترک بسیاری از عادت ها به دلیل نهادینه شدن در وجود ما سخت و دشوار است، و برای ترک آن ها باید زمان زیادی صرف کرد. یکی از بهترین راه ها برای از بین ردن عادت و یا رفتار های بد جایگزین کردن عادات خوب با آن ها می باشد که کمتر کسی به این مسئله توجه دارد.

هبیتی فای یک نرم افزار موثر در زمینه از بین بردن عادات و رفتار های بد می باشد که به عنوان یک دستیار هوشمند شما را در این مسیر همراهی می کند. این استارت اپ ساده کمک خواهد کرد در مدت زمانی بسیار کوتاه تمامی عادت های خود را زیر نظر گرفته و بدترین آن ها را شناسایی کنید تا با مشاهده تاثیر آن ها بر زندگی تان انگیزه ای دو چندان برای ترک چنین عادت هایی را به دست آورید. در منو Habitify Habit Tracker لیستی از فعالیت ها و وظایف روزانه تان را که با ارتقاء سطح زندگی تان رابطه مستقیمی دارند ایجاد نموده و به مرور زمان و انجام مستمر آن ها عادتی جدید و مفید را در ذهن خود نهادینه کنید. برای هر کدام از عادت های تان یک هدف خاص را مشخص سازید تا در هر بار اجرای برنامه و مشاهده پیشرفت برای رسیدن به هدف از انجام وظایف خود دلسرد نشوید. تمامی داده ها در دیتابیس برنامه ذخیره شده و در هر زمانی اطلاعاتی کامل بر اساس نمودار ها در اختیار تان قرار داده می شود.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Habitify Habit Tracker اندروید :

  • ردیابی هوشمند عادات و رفتار های بد روزمره
  • طراحی بصری فوق العاده زیبا و جذاب
  • ایجاد لیستی از فعالیت های روزانه برای ایجاد عادت های خوب
  • یادآور داخلی برای جلوگیری از فراموشی انجام فعالیت ها
  • افزایش تمرکز روی کار های روزمره و نتایج حاصل
  • مشخص ساختن هدف برای هر یک از عادت های ایجاد شده
  • ارائه آماری دقیق در قالب نمودار ها از میزان پیشرفتتان
  • همگام سازی اطلاعات با برنامه هایی نظیر Google Fit و Samsung Health
  • مشاهده اطلاعات در دیگر دستگاه ها و سیستم عامل ها

اپلیکیشن Habitify Habit Tracker با قابلیت های خاص خود در زمینه افزایش و ارتقاء کیفیت زندگی توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 39.99 دلاری منتشر شده که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای و مود آن را بدون هیچ گونه محدودیتی در دسترسی به امکانات از وب سایت تیک ست دریافت نمایید.

تغییرات نسخه vX build 42 :

* رفع مشکلات و بهبود عملکرد برنامه

دانلود فایل نصبی حرفه ای برنامه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.