تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

آموزش نحوه به روزرسانی نرم افزار در گوشی های هواوی

نحوه آپدیت سیستم عامل گوشی های هواوی

حتی اگر بهترین گوشی اندرویدی را داشته باشید، به روزرسانی نرم افزاری همچنان بسیار مهم است. به روزرسانی های نرم افزاری باعث بهبود امنیت، اضافه شدن ویژگی های جدید و حتی گاهی اوقات بازنگری بصری کامل از طریق نسخه های جدید پلت فرم اندروید می شود. دریافت به روزرسانی همیشه جذاب است و غالباً گوشی شما به طور خودکار از آنها مطلع می شود. در گوشی های هواوی، روند به روزرسانی به همان سادگی است که در اکثر دستگاه های اندرویدی انجام می شود. در تیک ست نحوه مدیریت بروزرسانی در دستگاه هواوی یا آنر گفته شده است.

نحوه به روزرسانی نرم افزار در گوشی هواوی

اگر میت ۴۰ یا پی ۴۰ پرو دارید، بروزرسانی نرم افزاری کاملاً ساده است و کل فرآیند به این صورت است.

1. برنامه تنظیمات یا Settings را در گوشی خود باز کنید.

2. وارد سیستم یا System شوید.

3. روی به روزرسانی نرم افزار یا Software update ضربه بزنید.

4. برای بررسی بروزرسانی، روی بررسی به روزرسانی یا Check for updates بزنید.

اگر می خواهید کنترل بیشتری روی به روزرسانی های نرم افزار خود داشته باشید، روی نماد تنظیمات در گوشه بالا سمت راست صفحه روی به روزرسانی ضربه بزنید. در اینجا تنظیمات را برای بارگیری خودکار به روزرسانی ها هنگام اتصال به شبکه Wi-Fi همراه با گزینه ای برای نصب به روزرسانی خودکار گوشی در طول شب (بین ساعت 2:00 تا 4:00 صبح) پیدا خواهید کرد.

قبل از رفتن به مسیر به روزرسانی دستی ، توجه به این نکته ضروری است که برخی از مدل های گوشی های هواوی و آنر بدون درج سیم کارت به روز نمی شوند. اگر انتظار دارید یک به روزرسانی در دسترس باشد اما آن را نمی بینید، سعی کنید یک سیم کارت وارد کرده و مراحل بالا را تکرار کنید. به غیر از این ، روند به روزرسانی مانند آب خوردن است و به راحتی قابل انجام است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.