تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

شرکت هوآوی برنامه ای برای فروش زیر مجموعه خود آنر ندارد

سوال بسیاری از افراد این است که شرکت هوآوی تحت فشار تحریم های آمریکا چه مدت دوام خواهد آورد؟ اکنون این شرکت در حال تلاش برای یافتن راه حل هایی است که در شرایط فعلی مشکلات کمتری را برایش به وجود آورد. دیروز مینگ چی کو، تحلیلگر گفت که هوآوی ممکن است ترجیح دهد “تنها به پایین” برود و آنر را با خودش پایین نکشد. تنها تصمیم صحیح در این شرایط فروش بازار اسمارت فون ها مارک فرعی یعنی آنر است.

سخنان تحلیلگر توسط وبلاگ چینی IT.home تکرار شد که سرانجام بلافاصله مطالب را حذف کرد. پیامی در صفحه Weibo هواوی ظاهر شد که بیانیه Ming-Chi Kuo بی اساس است و این بار تحلیلگر در پیش بینی های خود اشتباه کرد. باید بگویم که این تحلیلگر معمولاً در پیش بینی های خود دقیق است اما به نظر می رسد که این بار اشتباه کرده است و شاید نشریه چینی در سخنان تحلیلگر سوء تعبیر کرده است و بنابراین با حذف مقاله عجله کرد تا اشتباهات را بپوشاند.

پیام مربوط به فروش احتمالی آنر موج جدیدی از بحث و گفتگو درباره آینده شرکت هوآوی ایجاد کرده است. برخی فکر می کنند که چنین اقدامی صحیح است و شرکت با انتخاب راهی کار درستی انجام خواهد داد. از طرفی دیگر، برخی معتقدند که فروش آنر عملا به معنای تسلیم شرکت است و خود اعتقادی به زنده ماندن ندارد. اگر حتی یک فرصت برای زنده ماندن وجود دارد، دو شرکت باید به هم بچسبند.

شرکت هوآوی هنوز برنامه ای برای فروش آنر ندارد

 

b972f8a4 9b09 439e b3fb 0cb370e16509 - شرکت هوآوی برنامه ای برای فروش زیر مجموعه خود آنر ندارد

 

پس از سه سال رکود متوالی از سال 2018 تا 2020، به لطف استقرار فعال شبکه های نسل پنجم تلفن همراه در سراسر جهان، تعداد جهانی گوشی های هوشمند در سال آینده افزایش می یابد.

طبق تحقیقات Digitimes، تقاضا برای گوشی های هوشمند 5G طی 5 سال آینده رشد می کند که ناشی از افزایش تعداد شبکه های تجاری 5G و گسترش پوشش این شبکه است. قیمت پایین دستگاه های سطح 5G در بازارهای در حال ظهور نیز باعث رشد روزافزون خرید و فروش گوشی های هوشمند خواهد شد که در سال 2023 به ترتیب به بیش از 1.5 میلیارد دستگاه و در سال 2025 به 1.7 میلیارد واحد خواهد رسید.

 

تحه۹۰ح - شرکت هوآوی برنامه ای برای فروش زیر مجموعه خود آنر ندارد

 

در سال 2021، سامسونگ الکترونیک و اپل می توانند دو مقام برتر را کسب کنند و پس از آنها اوپو، ویوو و شیائومی قرار دارند. China’s Transsion که گوشی های سطح ابتدایی خود را با مارک های Tecno ، Itel و Infinix در آفریقا و آسیای جنوبی می فروشد، در رتبه ششم قرار خواهد گرفت. به دلیل تحریم های تجاری آمریکا، Digitimes انتظار دارد شرکت هوآوی به جایگاه هفتم سقوط کند.

Digitimes Research همچنین انتظار دارد که محموله های جهانی تلفن 5G در سال 2020 از 200 میلیون دستگاه فراتر رفته و در سال 2025 به بیش از 1.22 میلیارد واحد برسد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.