تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

خبر پایان همکاری هواوی با Leica توسط نماینده هواوی تکذیب شد

کمپانی هواوی به همکاری با شرکت دوربین سازی Leica ادامه می‌دهد

هواوی شایعه پایان همکاری با Leica را رد کرد. این شایعه از طریق Digital Chat Station فعال برجسته‌ی حوزه‌ی تکنولوژی در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شد. هواوی از سال 2016 تاکنون با لیکا همکاری کرده است.
هواوی و کمپانی دوربین لایکا برای اولین بار در سال 2016 در ساخت هواوی P9 با یکدیگر همکاری کردند و شرکت Leica در پردازش تصویر، طراحی UI و طراحی ماژول دوربین همکاری کرد. از آن زمان ما شاهد پرچمداران متعددی از هواوی بوده ایم که در قسمت دوربین با Leica همکاری کرده اند.

هواوی امروز ادعای پایان یافتن مشارکت بین این دو شرکت را رد کرد. هواوی در مصاحبه ای با وب سایت Android Authority گفته که این ادعا “کاملاً جعلی است”.

منبع خبر پایان همکاری هواوی با Leica در شبکه اجتماعی Weibo توسط Digital Chat Station گفته شده است كه ادعا كرده دیگر تولیدكنندگان گوشی های هوشمند چینی با Leica تماس گرفته اند. در زیر متن این گزارش را میبینیم.

Digital Chat Station Huawei Leica - خبر پایان همکاری هواوی با Leica توسط نماینده هواوی تکذیب شد

وب سایت Android Authority برای تأیید این ادعا با Leica تماس گرفت و فردی به نمایندگی از هواوی در جواب این سوال گفت که آنها “هیچ اطلاعاتی در مورد فسخ مشارکت ندارند.”

اسم تمامی پرچمداران هواوی از سال 2016 به نوعی با شرکت Leica گره خورده است. در سال های اخیر با موفقیت چشمگیر هواوی در بخش دوربین همیشه شاهد حضور Leica بوده ایم.

از دیگر گوشی های قابل توجهی که در همکاری هواوی با Leica دیدیم، می‌توان به سری P20 هواوی (ارائه دهنده اولین ویژگی حالت شب از نوع نسل جدید) و سری P30 هواوی که یک سنسور دوربین Sony RYYB را برای بهبود عملکرد در نور کم ارائه داد.

جدیدترین گوشی های هواوی میت 40 هم دارای مارک تجاری Leica هستند. در خبری که پیش از این در تیک ست دیدیم، متوجه شدیم که عملکرد شرکت Leica در زمینه‌ی ساخت دوربین این دستگاه عالی بوده است.

دوربین هوآوی میت 40 پرو رده بندی DxOMark را جا به جا کرد

منبع androidauthority
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.