تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دوربین سلفی هوآوی میت ۴۰ پرو رتبه اول بررسی DxOMark

هوآوی میت ۴۰ پرو بهترین دوربین سلفی اسمارت فون ها در تست DxOMark

سری Huawei Mate 40 در ماه اکتبر 2020 رسما به بازار اسمارت فون ها معرفی شد، این خانواده با چهار مدل مختلف وارد بازار شد. به تازگی مدل Huawei Mate 40 Pro در بررسی دوربین سلفی DxOMark که از معتبرترین مراجع تست و بررسی دوربین گوشی های هوشمند میباشد، شرکت کرده است. دوربین سلفی هوآوی میت ۴۰ پرو در بررسی DxOMark توانست رتبه اول را در مقایسه با دیگر اسمارت فون ها تصاحب کند.

بررسی دوربین سلفی هوآوی میت ۴۰ پرو در DxOMark

دوربین سلفی میت ۴۰ پرو
Mate 40 Pro Selfie Camera in DxO

گوشی هوآوی میت ۴۰ پرو برای دوربین سلفی از تنظیمات دوگانه بهره میبرد، این تنظیمات شامل یک لنز 13 مگاپیکسلی در کنار یک لنز فوکوس ثابت و سنسور زمان پرواز است که به حسگر عمق سنج برای ثبت عکس در حالت بوکه کمک میکند. با این که Huawei Mate 40 Pro به لنز 13 مگاپیکسلی مجهز است، به طرز قابل توجهی عکس های با کیفیت بالا و چشم نوازی ثبت میکند.

بررسی دوربین هوآوی میت 40 پرو در DxO

دوربین سلفی Huawei Mate 40 Pro در بررسی DxOMark در بخش عکسبرداری امتیاز فوق العاده خوب 110 را به دست آورده و در بخش فیلمبرداری موفق به کسب نمره 96 شده است. امتیاز کلی دوربین سلفی میت 40 پرو 104 است و این دستگاه را بالاتر از بقیه اسمارت فون های موجود در بازار در رتبه اول رده بندی DxO قرار میدهد.

هوآوی میت ۴۰ پرو در بخش دوربین سلفی خود عملکرد بسیار خوبی دارد و کمتر میتوان از آن نقصی گرفت. این گوشی در محیط های با نور کم و با دامنه دینامیکی گسترده ، نوردهی کاملا زیاد و خوبی از خود ارائه میدهد و بویژه در مواقعی که پس زمینه از سوژه نور بیشتری دارد به ثبت تصاویر با کیفیت کمک زیادی میکند. دوربین سلفی این پرچمدار همچنین رنگ ها را به خوبی نشان میدهد و تعادل رنگ سفید را بویژه در شب حفظ میکند و با اینکه از لنز فوکوس ثابت بهره میبرد، برای ثبت عکس ها در حالت بوکه عملکرد کاملا قابل قبولی دارد.

علاوه بر این نویز موجود در دوربین سلفی Huawei Mate 40 Pro در صورت روشنتر بودن سوژه در زمان تاریکی یا نور کم با نوردهی مناسب همراه و کمتر قابل دیدن است. در حالی که این دستگاه رتبه اول بهترین دوربین سلفی را در رده بندی DxO کسب کرده اما جا برای بهتر شدن دارد، چرا که برخی بی ثباتی ها و ناسازگاری با رنگ ها در برخی مواقع و عدم رعایت تعادل رنگ سفید در پوست در عکس های ثبت شده مشاهده میشود، اگرچه که در کل عمکلرد آن قابل تحسین است. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین و کاملترین اخبار دنیای گوشی های هوشمند و تکنولوژی مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.