تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گوشی هوآوی میت 40 آر اس طراحی پورشه با کابل و شارژر و هندزفری عرضه میشود

هوآوی میت 40 آر اس

هوآوی به تازگی از پرچمدار جدید خود سری Huawei Mate 40 رونمایی کرد. بهترین مدل این سری را باید مدل هوآوی میت 40 آر اس طراحی پورشه دانست. این گوشی با قیمتی در حدود 2000 یورو در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. اینکه Huawei Mate 40 RS Prosche Design ارزش خرید دارد یا نه باید منتظر بررسی های آینده بود. اما به تازگی تصویری از جعبه واقعی گوشی جدید هوآوی منتشر شده است. این تصویر نشان میدهد که این دستگاه به همراه کابل، شارژر و هندزفری عرضه خواهد شد.

هوآوی میت 40 آر اس داخل جعبه خود شارژر و کابل و هندفری رایگان دارد!

 

 

هوآوی میت 40 آر اس در جعبه خود و به صورت رایگان شارژر و کابل و هندزفری قرار داده است. در حالی که شرکت اپل به تازگی در رونمایی از سری iPhone 12 سیاست تازه ای در پیش گرفت. اپل آداپتورهای شارژر و ایرپاد را از داخل جعبه پرچمدار جدید خود حذف کرد. در واقع این موارد تا پیش از این به صورت رایگان با تمامی گوشی های هوشمند اپل عرضه میشد. در حال حاضر ولی خریدار مجبور است آداپتور و هندزفری را جداگانه خریداری کند. به هرحال به نظر میرسد این سیاست اپل روی بازار گوشی های هوشمند تاثیر بگذارد. شاید در آینده ای نزدیک دیگر شرکت ها نیز از سیاستی مشابه اپل استفاده کنند.

شرکت اپل آداپتور شارژر و ایرپاد را از داخل جعبه آیفون 12 حذف کرد

گوشی جدید Huawei Mate 40 RS Porsche Design اما تمامی مواردی را که اپل حذف کرده به همراه دارد. این گوشی همچنین از طراحی متقارن استفاده میکند. به علاوه با طراحی دوربین هشت ضلعی از ماژول دوربینی منحصر به فرد و خلاقانه ای بهره میبرد. هوآوی ادعا میکند در ساخت این گوشی از سرامیک نانو کریستالی ساختمانی استفاده کرده است.

احتمالا هوآوی میت 40 آر اس و بقیه مدل های سری Mate 40 آخرین پرچمداران هوآوی خواهند بود. لااقل تا زمانی که تغییری در تحریم های ایالات متحده علیه این شرکت چینی اعمال نشود. چرا که هوآوی دیگر قادر به تهیه قطعات مورد نیاز تولید گوشی های پرچمدار نخواهد بود. البته که چینی ها با وجود این ممنوعیت ها هنوز درآمد قابل توجهی دارند. هوآوی ادعا میکند در سه ماهه اول سال بیش از 100 میلیارد دلار درآمد داشته است. این مبلغ نسبت به سال گذشته با افزایش 9.9 درصدی همراه بوده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.