تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

سری گوشی های هوآوی نوا 8 در لیست گواهینامه TENAA دیده شد

سری گوشی های هوآوی نوا 8

هوآوی نوا 8 در TENAA – با توجه به اطلاعاتی که اوایل ماه جاری منتشر شد انتظار میرود که سری گوشی های هوآوی نوا 8 در سه ماه پایانی سال جاری میلادی به صورت رسمی رونمایی شود. در ادامه این اطلاعات همچنین چیپست و قیمت یکی از مدل های سری گوشی جدید هوآوی با نام Nova 8 SE منتشر شده بود. بنابر آخرین اطلاعات و اخبار از این منبع تراشه ها و قیمت های دو مدل دیگر خانواده Huawei Nova 8 نیز با نام های Nova 8 و Nova 8 Pro منتشر شده است.

مطابق با اخبار منتشر شده در فضای مجازی Huawei Nova 8 برای پردازش داده های خود از یک چیپست دایمنسیتی 820 استفاده میکند. این تراشه در حال حاضر منحصرا به محصولات شرکت ردمی محدود میشود اما دوره این انحصار در ماه دسامبر به پایان خواهد رسید. از دیگر مشخصات مدل پایه سری گوشی جدید هوآوی نوا 8 باید به نمایشگر OLED آن با نرخ نوسازی 90 هرتزی اشاره کرد که توسط یکی از دو شرکت Visionox یا Tianma ساخته شده است. در ضمن باید عنوان کنیم که این گوشی با قیمتی معادل 484 دلار در دسترس کاربران خواهد بود.

گوشی جدید هوآوی نوا 8

 

Nova 8 and Nova 8 Pro specs - سری گوشی های هوآوی نوا 8 در لیست گواهینامه TENAA دیده شد

سری گوشی های هوآوی نوا 8 در TENAA دیده شد

در مورد گوشی دیگر سری گوشی های هوآوی نوا 8 که مدل پروی این گوشی جدید هوآوی است باید گفت که وظیفه پردازش داده ها بر عهده چیپست دایمنسیتی 1000 است. صفحه نمایش استفاده شده در این گوشی از جنس OLED است و از نرخ نوسازی 120 هرتزی پشتیبانی میکند.

صفحه نمایش Huawei Nova 8 Pro نیز توسط یکی از شرکت های Visionox یا Tianma ساخته شده استو نسبت به مدل پایه خود نرخ نوسازی بهتری ارائه میدهد. قیمت در نظر گرفته شده برای مدل پایه Nova 8 معادل 587 پوند است.

 

 

نسل پیش سری گوشی های هوآوی نوا 8 از تراشه های مدیاتک برای پردازش داده های خود استفاه میکردند ولی در گوشی های جدید چینی ها به دلیل اعمال تحریم های دولت امریکا مجبور به استفادهخ از تراشه های Kirin هستند. تحریم ها و محدودیت های امریکا هوآوی را برای تامین قطعات خود با مشکلات زیادی مواج کرده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.