تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گوشی های جدید هوآوی سری نوا 8 اوایل ماه نوامبر رسما رونمایی میشوند

گوشی های جدید هوآوی سری نوا 8

شرکت چینی هوآوی در تاریخ 22 اکتبر در رویدادی از پرچمدار جدید خود سری Huawei Mate 40 رونمایی میکند. برخی شایعات از رونمایی سری نوا 8 هوآوی در این تاریخ خبر میدادند. اما به نظر میرسد Huawei Nova 8 گوشی جدید هوآوی اوایل ماه نوامبر به صورت رسمی معرفی شود.

گوشی های جدید سری نوا 8 هوآوی در دو مدل Huawei Nova 8 و Huawei Nova 8 Pro به بازار می آیند. این گوشی ها با شماره رمز Jessica و JessicaH نامگذاری شده اند و چند روز پیش در لیست TENAA مشاهده شدند. گوشی های هوآوی Nova 8 اولین گوشی های سری نوا با نرخ تازه سازی 120 هرتزی خواهند بود. این صفحه نمایش مانند نسل قبلی هوآوی نوا 7 پرو هایپر بلویید و دو سوراخ خواهد بود. در سمت چپ و بالای دستگاه یک بریدگی برای قرار گیری دوربین سلفی گوشی جدید هوآوی در نظر گرفته شده است.

گوشی های جدید هوآوی سری نوا 8

 

گوشی های جدید هوآوی سری نوا 8

 

نمایشگر مورد استفاده در Huawei Nova 8 از نوع OLED و با طراحی تمام صفحه خواهد بود. در مورد تراشه سری گوشی جدید هوآوی برخی شایعات احتمال استفاده از Kirin 9000 را میدهند. اما این سری تراشه در پرچمدار جدید هوآوی مورد استفاده قرار گرفته و از نظر موجودی تعداد زیادی در انبار هوآوی موجود نیست. بنابراین به نظر میرسد امکان استفاده از تراشه Kirin 990 در این گوشی ها بیشتر باشد.

نمایشگرهای OLED سری Huawei Nova 8 توسط یکی از دو شرکت Visionox یا Tianma ساخته شده است. مدل پایه این گوشی جدید هوآوی احتمالا نرخ نوسازی 90 هرتزی را ارائه میدهد. همچنین احتمال استفاده از چیپست دایمنسیتی 820 نیز وجود دارد. مدل پرو هوآوی Nova 8 اما از نرخ نوسازی 120 هرتزی پشتیبانی خواهد کرد. برخی شایعات از تراشه دایمنسیتی 1000 به عنوان پردازش گر این گوشی یاد میکنند.

گوشی جدید هوآوی همچنین در مدل پایه احتمالا با قیمتی معادل 484 پوند به بازار می آید. همچنین مدل پروی هوآوی نوا 8 احتمالا برچسب قیمتی 587 پوندی خواهد داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.