تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دانلود iCalculator – iOS Calculator Pro ماشین حساب آیفون برای اندروید

iCalculator – iOS Calculator, iPhone Calculator Pro عنوان ماشین حساب ساده آیفون برای اندروید می باشد که توسط N-HStudio توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. از زمان ساخت اولین ماشین حساب تا به کنون سال های زیادی گذشته است و روز به روز نیز ماشین حساب های قدرتمندی به بازار راه پیدا می کنند. امروزه شاهد ابزار های محاسباتی هستیم که می توانند ساعت ها بر معادلات فکر کرده و حتی چندین روز به طور مستمر به محاسبه بپردازند. اما یکی از مهم ترین مسائلی که باید به آن توجه کنیم عدم توانایی خرید چنین ماشین حساب هایی برای عموم مردم می باشد زیرا بسیار گران قیمت بوده و بسیاری از قابلیت های شان مورد استفاده قرار نمی گیرند. به همین دلیل با توجه به گستردگی گوشی های اندرویدی بهتر است به سراغ نرم افزار های ماشین حساب برویم.

iCalculator با داشتن یک محیط ساده به شما عزیزان کمک می کند تا سریعا محاسبات پایه خود را انجام داده و به پاسخ دلخواه تان برسید. همان طور که از عنوان پست نیز می توان متوجه شد یکی از اصلی ترین ویژگی های این ماشین حساب تشابه بالای آن با ماشین حساب سیستم عامل آی او اس می باشد که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. محیط برنامه بسیار ساده بوده و خواهید توانست هر نوع محاسبه ای را سریعا انجام دهید. مکان نمای موجود به کاربران کمک می کند در صورت بروز هر گونه خطایی بدون نیاز نیاز به پاک کردن فرم کلی معادله خطا ها را برطرف کرد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه iCalculator – iOS Calculator, iPhone Calculator اندروید :

  • ماشین حسابی ساده و هوشمند برای انجام بسیاری از محاسبات
  • سرعت بسیار بالا در محاسبه و نمایش پاسخ ها
  • شبیه سازی فوق العاده محیط ماشین حساب سیستم عامل آی او اس
  • مکان نما برای برطرف سازی خطای معادلات
  • توانایی ایجاد تغییرات در تم برنامه به دلخواه خود

اپلیکیشن iCalculator – iOS Calculator, iPhone Calculator با بهره مندی از امکانات و قابلیت های پایه برای انجام سریع محاسبات توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 1.99 دلاری منتشر شده که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای آن را بدن هیچ گونه محدودیتی از وب سایت پر بازدید تیک ست دریافت نمایید.

تغییرات نسخه v1.8.3 :

* توانایی پنهان کردن گزینه خروج از برنامه

* امکان مخفی کردن آیکون

دانلود فایل نصبی حرفه ای برنامه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.