تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

اینستاگرام دهمین سالگرد تولد خود را با ارائه ویژگی های تازه جشن گرفت

اینستاگرام دهمین سالگرد تولد

اینستاگرام دهمین سالگرد تولد خود را با ارائه ویژگی های تازه جشن گرفت. اینستاگرام امروز ده ساله است و این پلتفرم محبوب اجتماعی مبتنی بر تصاویر، با معرفی روشی آسان تر برای یافتن استوری های قدیمی، نمادهای سفارشی و ابزارهای جدید برای جلوگیری از آزار و اذیت آنلاین، تولدش را جشن می گیرد.

 

instagram stories map - اینستاگرام دهمین سالگرد تولد خود را با ارائه ویژگی های تازه جشن گرفت

همانطور که توسط وبسایت TechCrunch گزارش شده است، یک نقشه و تقویم خصوصی جدید برای قسمت Stories به کاربران گذشته ای از داستان ها و عکس هایی را که طی سه سال گذشته به اشتراک گذاشته اند به کاربران ارائه می دهد تا بتوانند به لحظات مورد علاقه خود نگاه کنند و در صورت تمایل دوباره آنها را به اشتراک بگذارند. کاربران می توانند از منوی “archive” در پروفایل خود به Stories Map جدید و نمای تقویم ماهانه دسترسی پیدا کنند.

اینستاگرام همچنین ویژگی جدید anti-bullying را اعلام کرده است که هدف آن پنهان کردن خودکار نظرات توهین آمیز است. نظرات پنهان کاملاً پاک نشده و با ضربه زدن روی دکمه “View Hidden Comments” می توان آن ها را مشاهده کرد. اینستاگرام همچنین هشدارهای خود را به افرادی که به طور مكرر سعی در ارسال نظرات توهین آمیز دارند، گسترش می دهد.

اینستاگرام دهمین سالگرد تولد

این پلتفرم در حال حاضر دارای یک ویژگی است که با دادن هشدار برای تأمل و ایجاد تغییرات در نظرات قبل از ارسال، به کاربران اطلاع می دهد که ممکن است نظر آنها توهین آمیز تلقی شود. اکنون این ویژگی افراد تهین کننده تکراری را هدف قرار خواهد داد و به آنها پیشنهاد می شود که لحظه ای به عقب برگردند و در مورد سخنان خود و عواقب احتمالی ارسال آن ها تأمل کنند.

سرانجام برای بزرگداشت 10 سال، اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد تا نماد برنامه را در صفحه اصلی خود تغییر دهند. کاربران می توانند بین طیف وسیعی از نمادهای کلاسیک و جدید در سایه های نارنجی، زرد، سبز، بنفش، سیاه، سفید و موارد دیگر یکی را انتخاب کنند.‍

 

instagram icons e1601988809677 - اینستاگرام دهمین سالگرد تولد خود را با ارائه ویژگی های تازه جشن گرفت

 

برای دسترسی به نمادهای جدید، قسمت تنظیمات را در برنامه باز کرده و یک صفحه را به پایین بکشید. باید ستونی از شکلک ها در بالای منو ظاهر شود، پس از آن نمادها نشان داده می شوند.

برای دریافت ویژگی های جدید اینستاگرام، مطمئن شوید که به جدیدترین نسخه بروزرسانی شده اید.

همچنین بخوانید و بیشتر بدانید:

آموزش دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام با استفاده از کامپیوتر

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.