تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

آیپد پرو ۲۰۲۱ با نمایشگرهای Mini LED وارد بازار میشود

آیپد پرو ۲۰۲۱ Mini LED

آیپد پرو ۲۰۲۰ با وجود اینکه جز محصولات رده بالای اپل محسوب میشود و از پسوند Pro بهره میبرد، به فناوری نمایشگرهای OLED مجهز نیست. شایعات مختلفی در هفته های گذشته در مورد iPad Pro نسل بعدی اپل شنیده میشود، به تازگی DigiTimes در گزارشی خبر از رونمایی زودتر از انتظار آیپد پرو ۲۰۲۱ میدهد که برخلاف نسل قبلی از نمایشگرهای Mini LED بهره میبرند.

آیپد پرو ۲۰۲۱ با نمایشگرهای Mini LED

آیپد پرو ۲۰۲۱ Mini LED
iPad Pro

مطابق با گزارش منتشر شده شرکت اپل در سال 2021 میلادی iPad Pro را با صفحه نمایشی Mini LED و به اندازه 12.9 اینچ به بازار عرضه میکند. این نشریه معتبر بر خلاف گزارش های قبلی ادعا میکند، محصول جدید اپل در سه ماهه اول سال آینده میلادی به بازار معرفی میشود که در صورت درست بودن این مطلب باید در ماه ژانویه یا مارس منتظر رونمایی رسمی باشیم.

آیپد پرو 2021 با اتصال 5G و پشتیبانی از mmWave

شرکت معتبر و معروف GIS که نمایشگرهای لمسی یکپارچه تولید میکند، وظیفه تامین ماژول های لمسی یکپارچه iPad Pro 2021 مجهز به فناوری Mini LED را به عهده دارد. این شرکت سرمایه گذاری های سنگینی را در کشور چین و برای گسترش فعالیت واحدهای خود در این کشور انجام داده است، که بتواند به سرعت ماژول های یکپارچه آیپدها و مک بوک های اپل را تامین کند.

اوایل ماه نوامبر 2020 مینگ چی کو، یکی از تحلیلگران معتبر و مشهور محصولات اپل در مطلبی عنوان کرد، آیپد پرو ۲۰۲۱ با نمایشگر Mini LED تا فصل دوم 2021 به بازار می آید. چند وقت بعد گزارشی منتشر شد که ادعا میکرد این دستگاه ها قبل از نیمه اول سال آینده رونمایی میشوند، همچنین یک افشاگر چینی از ارائه این محصولات در سال 2022 میلادی خبر میداد، ولی گزارش اخیر DigiTimes تا حد زیادی با گفته های مینگ چی کو مطابقت دارد. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین و کاملترین اخبار محصولات تازه شرکت اپل باخبر شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.