تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

آیفون ۱۲ پرفروش ترین گوشی 5G دنیا در ماه اکتبر 2020

آیفون ۱۲ پرفروش ترین گوشی 5G

شرکت اپل سرانجام و با تاخیر چند هفته ای در ماه اکتبر از گوشی های سری iPhone 12 با دو مدل iPhone 12 و iPhone 12 Pro رونمایی کرد. گوشی های سری آیفون ۱۲ در تمامی مدل ها از اتصال 5G پشتیبانی میکنند و به تازگی خبر میرسد مدل آیفون 12 در زمانی در حدود دو هفته پرفروش ترین اسمارت فون 5G جهان در ماه اکتبر 2020 شده است.

آیفون ۱۲ پرفروش ترین گوشی 5G دنیا

آیفون ۱۲ پرفروش ترین گوشی 5G
iPhone 12

گوشی iPhone 12 استاندارد در ماه اکتبر سال 2020 میلادی با کسب 16 درصد از سهام بازار جهانی اسمارت فون ها پرفروش ترین گوشی 5G شد. رتبه دوم بالاترین فروش گوشی های 5G نیز به مدل آیفون ۱۲ پرو رسید که 8 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است. گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا نیز با به دست آوردن 4 درصد از سهام فروش بازار اسمارت فون ها سومین گوشی پرفروش 5G در ماه اکتبر شد.

مشخصات کامل و بررسی تخصصی آیفون 12

مطابق با گزارش منتشر شده از Counterpoint Research دو مدل iPhone 12 و iPhone 12 Pro حدود یک چهارم از فروش کلی بازار جهانی اسمارت فون های 5G را در ماه اکتبر کسب کردند. این درحالی است که آیفون ۱۲ تنها به دو هفته زمان برای تبدیل شدن به پرفروش ترین گوشی 5G دنیا نیاز داشت و در ادامه اپل از دو مدل دیگر خود با نام های iPhone 12 Pro Max و iPhone 12 Mini نیز رونمایی کرد.

طبق گزارش منتشر شده، تقاضای زیاد کاربران برای به روزرسانی های 5G به ویژه توسط کاربران iOS، یکی از دلایل تبدیل شدن مدل استاندارد iPhone 12 به پرفروش ترین گوشی 5G جهان است. بازار کشور امریکا بزرگترین بازار فروش محصولات شرکت اپل است و سری iPhone 12 با پشتیبانی از mmWave موجب افزایش فروش گوشی های هوشمند 5G از 5 درصد در ماه سپتامبر به 12 درصد در ماه اکتبر شد. پیش بینی میشود با ورود دو مدل پرو مکس و مینی آمار فروش iPhone 12 در سال آینده نیز همین روند صعودی را طی کند. با تیک ست همراه باشید تا از جدیدترین اخبار و اطلاعات دنیای تکنولوژی و گوشی های هوشمند باخبر شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.