تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

مدل های آیفون 12 پرو با 6 گیگابایت و مدل های آیفون 12 با 4 گیگابایت حافظه رم

پرچمدار جدید اپل سری iPhone 12 اخیرا به صورت رسمی معرفی شد. این اتفاق با برگزاری رویداد “Hi, Speed” رخ داد و اپل از چهار مدل گوشی آیفون جدید خود رونمایی کرد. البته این گوشی ها در 23 اکتبر به بازار خواهند آمد و حدود یک هفته دیگر رسما وارد دنیای واقعی میشود. سری آیفون 12 در مدل های آیفون 12 پرو با 6 گیگابایت و مدل های آیفون 12 با 4 گیگابایت حافظه رم ارائه میشوند.

مارک رومرز با بررسی پرونده های plist موجود در Xcode بتا 12.1 حافظه رم سری iPhone 12 را کشف کرد. بر این اساس مدل های iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max از 6 گیگابایت حافظه رم استفاده خواهند. در حالی که مدل های iPhone 12 Mini و iPhone 12 با 4 گیگابایت حافظه رم عرضه میشوند. پیش از این حضور آیفون 12 پرو در بنچمارک گیک بنچ، 6 گیگابایت حافظه رم آن را مشخص کرده بود.

حافظه رم آیفون 12 پرو 6 گیگابایت خواهد بود

 

آیفون 12 پرو پرچمدار جدید اپل

 

حافظه رم استفاده شده در مدل های مینی و پایه پرچمدار جدید اپل درست مشابه مدل های پرو سال گذشته است. آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس هردو با حافظه رم 4 گیگابایتی به بازار ارائه شده بودند.

سری آیفون 12 از تراشه قدرتمند A14 Bionic برای پردازش داده های خود استفاده میکند. این تراشه قدرتمند در کنار 6 گیگابایت حافظه رم در مدل های پرو ویژگی های جدیدی به گوشی های اپل اضافه میکند. طبق آزمایشات انجام شده نمره تک هسته ای آیفون 12 پرو تقریبا با iPad Air برابر است. در حالی که نمره آزمون چند هسته ای به طور قابل توجهی از آیپد ایر پایین تر است. البته این آزمایش گیک بنچ قبل از راه اندازی سری iPhone 12 بود. ممکن است نتایج نهایی و در زمانی که گوشی در دنیای واقعی در دسترس کااربران قرار بگیرد متفاوت باشد.

پیش فروش مدل های آیفون 12 پرو و آیفون 12 از همین جمعه آغاز میشود و در تاریخ 23 اکتبر رسما وارد بازار میشوند. در صورتی که برای پیش خرید آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو مکس باید تا 6 نوامبر صبر کنید. این دو مدل نیز از جمعه 13 نوامبر به طور رسمی به بازار می آیند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.