تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گلکسی اس ۲۰ سامسونگ جدیدترین نسخه بتا One UI 3.0 دریافت کرد

جدیدترین نسخه بتا گلکسی اس ۲۰ سامسونگ

جدیدترین نسخه بتا رابط کاربری One UI 3.0 در دسترس گلکسی اس ۲۰ سامسونگ قرار گرفت. آخرین نسخه One UI 3.0 توسط محققان و آزمایش کنندگان سامسونگ عیب یابی و رفع ایراد شده است. به این ترتیب مشکلات قبلی Samsung Galaxy S20 در اجرای برنامه بتا برطرف شده و این موضوع نشان میدهد که این برنامه روبه جلو و در حال پیشرفت است.

گلکسی اس ۲۰ و دریافت آخرین نسخه بتا One UI 3.0

سیاست اصلی برنامه بتا این است که قبل از انتشار عمومی برنامه اشکالات آن را برطرف کند. شرکت سامسونگ برای کشف مکشلات و ایرادات احتمالی برنامه بتا با انتشار نسخه های اولیه آن از کاربران خود کمک میگیرد. در طول هفته های گذشته کره ای ها به سرعت ایرادهای آخرین نسخه بتا رابط کاربری One UI 3.0 را رفع کرده و سیستم عامل بتای جدیدی را برای Samsung Galaxy S20 ارسال کرده اند.

جدیدترین نسخه سیستم عامل بتا G98xxKSU1ZTK7 نام دارد که برای رابط کاربری One UI 3.0 در گلکسی اس ۲۰ سامسونگ منتشر شده است و هم اکنون در دسترس است. این برنامه با زمان بندی های متفاوت در کشورهای مختلف اجرا میشود و اینکه دقیقا چه زمانی این به روزرسانی را دریافت کنید به کشور محل اقامت شما بستگی دارد.

گلکسی اس ۲۱ سامسونگ با رابط کاربری One UI 3.1

کاربرانی که در کشور انگلستان از Samsung Galaxy S20 استفاده میکنند این سومین نسخه بتا است. در حالی که آلمان اولین کشور دریافت کننده One UI 3.0 بود و این پنجمین نسخه بتای آن هاست. همچنین ساکنان کره جنوبی چهارمین سیستم عامل بتای خود را دریافت میکنند.

گلکسی اس ۲۰ نسخه بتا
جدیدترین به روزرسانی One UI 3.0 برای Galaxy S20

در آخرین به روزرسانی برنامه بتا تمامی اشکالات و ایرادات گذشته برطرف شده است. شرکت سامسونگ همچنین از طریق این به روزرسانی نرم افزار One UI Home و مرورگر اینترنت سامسونگ را نیز آپدیت کرده است. در تصویر بالا جزئیات بیشتر این به روزرسانی مشخص است. شرکت سامسونگ قبلا اشاره کرده بود که سیستم عامل نهایی One UI 3.0 را قبل از پایان سال 2020 برای همه دستگاه های Samsung Galaxy S20 ارسال خواهد کرد. به این ترتیب به نظر میرسد زمان انتشار نهایی این سیستم عامل بسیار نزدیک باشد.

بررسی تخصصی و مشخصات کامل گلکسی S20 پلاس سامسونگ

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.