تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

مشخصات کامل دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا سامسونگ فاش شد

جزئیات کامل دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا

در روزهای گذشته اخبار فراوانی راجع به پرچمدار آینده سامسونگ سری Galaxy S21 شنیده شده است. این سری گوشی های سامسونگ اوایل 2021 و در سه مدل به بازار ارائه میشود و به تازگی جزئیات کامل و مشخصات دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا در فضای مجازی فاش شده است. گوشی Samsung Galaxy S21 Ultra در پنل پشتی خود از دوربینی چهارگانه میزبانی میکند و سنسور اصلی این مجموعه یک دوربین 108 مگاپیکسلی در کنار سه لنز دیگر است.

جزئیات کامل مشخصات دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا

Samsung Galaxy S21 Ultra گلکسی اس ۲۱ اولترا
سامسونگ گلکسی اس 21 اولترا

بررسی کامل و مشخصات گلکسی اس ۲۰ پلاس

مشخصات دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا نشان میدهد این گوشی از سنسور ToF استفاده نمیکند. بر اساس اطلاعات به دست آمده از Ice Universe سامسونگ دوربین Time of Flight را در پرچم دار جدید خود به کار نمیبرد. انتظار میرود سری Galaxy S21 در تاریخ 14 ژانویه سال آینده رسما به بازار عرضه شود.

برای دوربین Samsung Galaxy S21 Ultra از سنسور ISOCELL HM3 استفاده شده است. این دوربین 108 مگاپیکسلی دارای اندازه پیکسل 0.8 میکرومتر و همچنین تنظیمات یک ماژول فوکوس لیزر است. با این وجود همان طور که اشاره کردیم خبری از سنسور ToF در این مجموعه نیست.

در مدل مشابه پرچمدار گذشته یعنی گلکسی اس 20 اولترا سنسور ToF یک سنسور 0.3 مگاپیکسلی با دیافراگم f/1.0 میباشد. وظیفه این سنسور نشان دادن جزئیات عمق سوژه در زمان عکسبرداری پرتره و فوکوس زنده در زمان فیلمبرداری است. باید دید سامسونگ با خارج کردن ToF از مجموعه دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا چه راهی را برای ثبت عمق جزئیات میدان در این گوشی ها به کار میگیرد.

با توجه به اطلاعات موجود Samsung Galaxy S21 Ultra دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی دارد. همچنین یک دوربین فوق عریض و یک دوربین تله پریسکوپ نیز در این مجموعه گنجانده شده است. در مورد سنسور چهارم اما پیش بینی میکنیم که باید شاهد یک دوربین تله فوتوی دیگر باشیم.

سامسونگ گلکسی اس 21 با سه مدل گلکسی S21 و گلکسی S21 پلاس و گلکسی S21 اولترا اوایل 2021 راه اندازی میشود. این گوشی های جدید سامسونگ بسته به بازار کشور مقصد از تراشه اسنپدراگون 875 یا اگزینوس 2100 استفاده میکنند. میتوانید در روزهای آینده در تیک ست خبرهای تکمیلی و بیشتر را راجع به Samsung Galaxy S21 دنبال کنید.

همچنین میتوانید مشخصات کامل گلکسی S21 اولترا را در تیک ست مطالعه کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.