تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دانلود Learn C Programming with Compiler برنامه یادگیری زبان سی اندروید

Learn C Programming with Compiler عنوان یک اپلیکیشن قدرتمند برای یادیگیری زبان سی، سی پلاس پلاس و جاوا می باشد که توسط CodeToInvent توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. بسیاری از برنامه های رایانه ای که ما با آن ها کار می کنیم به صورت کامل با زبان های سی و یا بخشی از آن ها با این زبان شی گرا ساخته شده اند. شاید بتوان محبوب ترین زبان برنامه نویسی را سی پلاس پلاس دانست که در سراسر جهان می توانید به آسانی به یادگیری دروس آن بپردازید.

علاوه بر کلاس های آموزشی روش های مختلف دیگری برای یادگیری زبان های برنامه نویسی وجود دارد که اپ های اندرویدی را می توان یکی از بهترین آن ها دانست. لرن سی پروگرمینگ به شما عزیزان کمک می کند زبان سی پلاس پلاس را در مدت زمانی بسیار کوتاه فرا بگیرید. از مهم ترین ویژگی های این استارت اپ می توان به آموزش های اصولی اش اشاره کرد به گونه ای که مبتدی ترین کاربران که مفهومی از این زبان را نمی دانند قادر به یادگیری خواهند بود. همان طور که در توضیحات اولیه ذکر شد در این نرم افزار علاوه بر زبان سی پلاس پلاس، زبان های سی و جاوا نیز آموزش داده می شود که آن ها را می توان از کاربردی ترین زبان ها دانست.

کامپایلر داخلی به شما عزیزان اجازه خواهد داد که پس از یادگیری درس ها کد ها را بدون نیاز به ابزار های جانبی اجرا نموده و از صحت کد نویسی انجام شده مطمئن شوید. تمامی آموزش های ارائه شده در Learn C Programming همراه با توضیحات کامل، مثال های مختلف و تصاویر اختصاصی می باشد که در دیگر نرم افزار ها دیده نمی شود. علاوه بر این برای سنجش میزان توانایی های خود در زبان های ذکر شده بیش از 1000 سوال مختلف در اختیار تان قرار داده می شود که با پاسخ به آن ها سطح دانش تان مشخص خواهد شد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Learn C Programming with Compiler اندروید :

  • یادگیری زبان های برنامه نویسی سی، سی پلاس پلاس و جاوا
  • کامپایلر داخلی برای تست کد های نوشته شده توسط شما
  • مجموعه ای از 300 برنامه آماده با موضوعات مختلف
  • بیش از 10 کلاس آموزشی با موضوعات گوناگون
  • آموزش هایی اختصاصی مناسب مبتدی ترین تا حرفه ای ترین کاربران
  • بیش از 1000 تست جامع برای سنجش میزان توانایی شما
  • همراه بودن آموزش ها با مثال هایی ساده و تصاویر اختصاصی

اپلیکیشن Learn C Programming with Compiler با بهره مندی از قابلیت های خاص خود و آموزش سه زبان برنامه نویسی خاص توسط توسعه دهنده اش با قیمت 0.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه نسخه خریداری شده آن را بدون هیچ گونه محدودیتی بخ صورت کاملا رایگان از وب سایت تیک ست دریافت نمایید.

تغییرات نسخه v1.0 :

* انتشار نسخه اولیه برنامه در گوگل پلی

دانلود رایگان فایل نصبی خریداری شده برنامه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.