تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

آموزش ذخیره کردن تصاویر ویرایش شده در اینستاگرام بدون پست کردن

چگونه تصاویر ویرایش شده در اینستاگرام را بدون پست کردن ذخیره کنیم؟

اینستاگرام که از ابتدای کار خود به عنوان یک شبکه اجتماعی جذاب برای به اشتراک گذاشتن تصاویر شناخته شد، با توسعه و گسترش امکانات و قابلیت های خود تبدیل به یکی از محبوب ترین ها شده که امکان به اشتراک گذاشتن ویدئو و مکالمات متنی،صوتی و تصویری را به کاربران خود میدهد. در این اپلیکیشن کاربر میتواند تصاویر مورد نظر خود را ویرایش کند و آن ها به اشتراک بگذارد، اما هیچ قابلیت داخلی ای وجود ندارد که بدون پست کردن تصاویر آن ها ذخیره کرد. در ادامه این مطلب در تیک ست قصد داریم آموزش ذخیره کردن تصاویر ویرایش شده در اینستاگرام بدون پست کردن آن ها با شما عزیزان مرور کنیم.

آموزش ذخیره کردن تصاویر ویرایش شده در اینستاگرام بدون پست کردن

برای ویرایش عکس ها و تصاویر ثبت شده اپلیکیشن ها و ابزارهای فراوان و مختلفی برای سیستم عامل های اندروید و iOS وجود دارد، اما انجام این کار در اینستاگرام ساده تر است و احتیاجی به دانلود و نصب برنامه شخص ثالث نیست، همچنین ممکن است فیلتر مورد نظر و علاقه شما تنها توسط اینستاگرام ارائه شده باشد. بنابراین برای سیو کردن تصویر بدون به اشتراک گذاشتن آن ها باید مطابق با مراحل و تصاویر زیر عمل کنید:

  • اپلیکیشن اینستاگرام را اجرا کنید و تصویر مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و پس از اعمال فیلترها و ویرایش ها لازم از قسمت بالایی و سمت راست روی گزینه Next ضربه بزنید.

آموزش ذخیره کردن تصاویر اینستاگرام بدون پست کردن

  • در صفحه جدید میتوانید کپشن، موقعیت مکانی و… را تعیین کنید که نیازی به آن ندارید و باید در این مرحله گوشی خود را روی حالت هواپیما قرار دهید. برای قرار دادن گوشی هوشمند خود روی حالت پرواز ، از بالای نمایشگر به پایین سوایپ کرده و با دسترسی به Control Center اسمارت فون خود روی آیکون هواپیما ضربه بزنید. در گوشی های آیفون برای دسترسی به Control Center باید از پایین به بالا سوایپ کنید.

آموزش ذخیره کردن تصاویر اینستاگرام بدون پست کردن

  • دوباره به اینستاگرام برگردید و روی گزینه Share کلیک کنید.

  • پس از انتخاب کردن Share در این مرحله با عبارت We’ll try again once there’s a better connection مواجه میشوید که معنی آن این است که به اشتراک گذاشتن تصاویر شما با مشکل مواجه شده، ولی در این زمان تصویر ویرایش شده بدون اینکه پست شده باشد، در حافظه گوشی سیو میشود.

آموزش ذخیره کردن تصاویر اینستاگرام بدون پست کردن

  • در مرحله بعدی برای لغو کردن فرآیند آپلود روی آیکون ضربدر مطابق تصویر زیر کلیک کنید.

  • مطابق با تصویر زیر روی گزینه Remove ضربه بزنید تا پس از غیرفعال کردن حالت پرواز گوشی هوشمند خود اینستاگرام اجازه آپلود مجدد و به اشتراک گذاشتن تصویر ویرایش شده شما را نداشته باشد.

آموزش ذخیره کردن تصاویر اینستاگرام بدون پست کردن

  • در مرحله آخر میتوانید حالت پرواز را غیر فعال کرده و تصویر ویرایش شده خود را در حافظه داخلی دستگاه خود مشاهده کنید.

امیداواریم مطلب آموزش ذخیره کردن تصاویر ویرایش شده در اینستاگرام بدون پست کردن آن ها مورد توجه و استفاده شده قرار گرفته باشد.

همچنین بخوانید:

آموزش دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام با استفاده از کامپیوتر

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.