تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

دانلود Money Manager App برنامه مدیریت مالی ساده و امن اندروید

Money Manager App, Budget, Expense tracker & Bills عنوان یک اپلیکیشن مدیریت مالی ساده و امن اندرویدی می باشد که توسط TimelyBills توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. تمامی ما برای تامین هزینه های زندگی خود و یا خانواده مان ساعاتی را در روز به فعالیت های کاری خود اختصاص می دهیم. با توجه به تلاش و زحماتی که می کشیم بالطبع باید به مرور زمان پیشرفت کرده و سطح زندگی خود را ارتقاء دهیم. یکی از بهترین راه های رسیدن به موفقیت در زمینه های مالی داشتن نظارتی کامل و هوشمندانه بر این امور می باشد. اشتباه متوجه نشوید! منظور ما خساست نیست، بلکه می گوییم که برای کوچک ترین هزینه ها نیز برنامه ریزی داشته و بیشتر از بودجه در نظر گرفته شده پول صرف نکنید.

شاید در نگاه اول برنامه ریزی برای چنین مسائلی دشوار باشد؛ اما خوشبختانه به لطف تکنولوژی و اسمارت فون های اندرویدی نیازی به هیچ گونه دانش خاص در زمینه حساب داری نبوده و می توانید به راحتی نیاز های خود را در این زمینه برطرف سازید. Money Manager App بی شک یک گزینه مناسب برای داشتن نظارت کامل بر دخل و خرج شما می باشد! این استارت اپ فوق العاده با ارائه مجموعه ای از گزینه های مدیریتی کمک می کند که برنامه ای خاص برای تمامی هزینه های تان داشته و درآمد خود را زیر نظر بگیرید. متناسب با فعالیت و درآمدی که دارید یک بودجه ماهیانه را در نظیر بگیرید و برای رسیدن به اهداف تان بیش از آن هزینه نکنید.

یکی از ویژگی های پر طرفدار Money Manager App این استارت اپ فوق العاده سیستم ردیاب هوشمند آن می باشد، که تمامی هزینه های شما را با ریز جزئیات ثبت کرده و در قالب نمودار ها و اعداد در اختیار تان قرار می دهد. مهم نیست که شما چند کارت بانکی و یاچند حساب پس انداز دارید، تنها کافی است آن ها را به لیست اطلاعات اضافه کرده و دیگر نگران آن ها نباشید! برای داشتن نظمی خاص، چند دسته بندی مختلف را متناسب با خرید های تان ایجاد کنید و در هر دوره حسابرسی بدانید که بیشترین هزینه به کدام دسته تعلق دارد. سیستم یادآور صورت حساب ها کمک می کند که هیچ گاه پرداخت بدهی های تان به تعویق نیفتاده و یا بدانید که در چه زمانی مشتری های شما باید حساب شان را تسویه کنند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Money Manager App, Budget, Expense tracker & Bills اندروید :

 • یک حسابدار شخصی فوق العاده با گزینه های مدیریتی خاص
 • زیر نظر گرفتن تمامی هزینه ها و میزان درآمد تان در ماه
 • ایجاد دسته بندی هایی متنوع برای دریافت آماری دقیق و کامل
 • امکان اضافه کردن بی نهایت کارت بانکی و یا حساب پس انداز
 • سیستم فوق العاده ردیاب هوشمند برای ثبت خودکار اطلاعات مالی
 • ارائه آماری دقیق در قالب نمودار ها و اعداد
 • مدیریت هزینه های خانواده بدون هیچ گونه تداخلی در هزینه های شخصی
 • همگام سازی اطلاعات با دیگر اسمارت فون های تان
 • دریافت یک نسخه پشتیبان از اطلاعات در سرور های ابری
 • محافظت از اطلاعات مالی به وسیله رمز عبور
 • دریافت اطلاعات در قالب فایل های اکسل و پی دی اف
 • ویجت صفحه نمایش اصلی برای دسترسی آسان به اطلاعات مالی
 • پشتیبانی از ارز های مختلف در سراسر جهان

اپلیکیشن Money Manager App, Budget, Expense tracker & Bills با بهره مندی از مجموعه قابلیت هایی خاص و برقراری دسترسی کاربران به گزینه های مدیریتی متنوع توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 8.49 دلاری منتشر شده است که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از سرور های پر سرعت وب سایت تیک ست دریافت نمایید.

تغییرات نسخه v1.20.966 :

* افزایش امنیت برنامه با امکان ورود به وسیله اثر انگشت

* پشتیبانی از حساب های نقدی، بانکی، کارت اعتباری و …

* رفع مشکلات و بهبود عملکرد برنامه

 

دانلود فایل نصبی حرفه ای برنامه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.